Google Play Store Turkcell Mobil ödeme Nasıl Kullanılır ?

Turkcell mobil ödeme play store

Google Play Store‘da Android için bir çok oyun ve uygulama yer almakta. Bu oyun ve uygulamaların çoğu ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta . Ancak bazı üst düzey ve uygulamalar kullanıcılara ücreti ile sunulmakta.

Google Play Store’da ki ücretli uygulamaları almak için Play Store hesabınıza kredi kartı tanımlamanız gerekmekte. Ancak çoğu kişinin kredi kartı olmayabilir. Turkcell bunu düşünerek Play Store’a Mobil Ödeme kolaylığı koydu. Turkcell’in yaptığı bu yenilik ile Play Store’dan oyun ve uygulama satın almada artış olacağını düşünüyorum.

Turkcell mobil ödeme play store

Play Store Turkcell Mobil Ödeme nedir ?

Android telefonu bulunan faturalı ve faturasız hat sahipleri bu uygulamadan faydalanabilirler. Aldığınız oyun ve uygulamanın ücreti faturanıza yansıtılır, faturasız hat kullanıyor iseniz mevcut TL bakiyenizden düşecektir.

Play Store Turkcell Mobil ödeme Nasıl Kullanılır ?

Play Store‘a giriş yapıyoruz ve Play Store içerisinde iken Hesabım sekmesine tıklıyoruz. Hesabım bölümünde bulunan Ödeme yöntemi ekle kısmında bulunan Turkcell Mobil ödeme kullan seçeneğine tıklıyoruz. Ardından Ad soyad, telefon numaranız , adresiniz gibi bilgileri giriniz. Ardından istediğiniz oyun ve uygulamayı ücreti ile almış olacaksınız.

One thought on “Google Play Store Turkcell Mobil ödeme Nasıl Kullanılır ?

  1. Dly Reply

    Ben yanlışlıkla bunu kaldırdım ve geri getiremiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.