11 Nisan 2015 Cumartesi

Google Play hizmetleri Türkçe indir

Google Play Store , Android telefonlar için olmazsa olmaz uygulamalardan birisidir. Google Play Store üzerinden bir çok oyun ve uygulamaya erişebilirsiniz. Google Play Hizmetleri de Play Store servislerini tam anlamı ile kullanabilmek için tasarlanmıştır.

Google Play hizmetleri nedir ?


Google Play hizmetleri, Google servislerini ve uygulamalarını tam anlamı ile kullanmak için gerekiyor. Google Play hizmetleri Google uygulamalarını ve Google Play’den aldığımız uygulamaların güncellemesinde bize yardımcı olacak bir eklentidir. Google Play Hizmetlerini telefonunuzdan silmenizi veya devre dışı bırakmanızı önermiyoruz. Aksi takdirde Google Play Store'a giremeyebilirsiniz.

google-play-hizmetleri-apk

Bu bileşen, Google hizmetlerinizde kimlik doğrulama, senkronize edilen kişiler, en son kullanıcı gizliliği ayarlarının tümüne erişme ve daha yüksek kalitede, daha az güç harcayan konum tabanlı hizmetler gibi temel işlevleri sağlar.
Google Play hizmetleri ayrıca uygulama deneyiminizi de geliştirir. Çevrimdışı aramaları hızlandırır, daha etkileyici haritalar sağlar ve oyun deneyimini iyileştirir.

Google Play hizmetleri telefona nasıl yüklenir ?


Bu adresten cep telefonunuza Google Play Hizmetleri apk dosyasını indirebilirsiniz. Google Play Store'a giremiyorum açılmıyor diyenler Play hizmetlerini yükleyerek bu soruna son verebilir. Türkçe olarak Android cihazınıza Google Play hizmetlerini yükleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon