22 Nisan 2015 Çarşamba

Facebook Hello uygulaması Apk olarak yayınlandı !

hello-apk-indirFacebook, yaptığı yeniliklere yenilerini eklemeye devam ediyor. Facebook'un yeni Sesli arama uygulaması olan Hello, Amerika Play Store'da yayınlandı. Ülkemizde henüz indirilmeye açılmadı.

Hello uygulamasını indirerek cep telefonunuzda ki Normal kişi aramalarını, Facebook üzerinden aramaları ve Facebook'a ait Messenger uygulaması üzerinden mesajlaşma gibi olayları bu uygulama üzerinden yapabileceksiniz. Bu uygulamanın en güzel yanı ise sizi arayan kişi kişi listenizde ekli olmasa bile Facebook hesabı size uygulama içerisinde gösterilmekte. Ancak tabi ki bunun için Facebook profilinde bu numarası eklenmiş olmalı. Ancak eklenen numaranın gizlilik ayarlarının oynanması bu durumu etkiler mi bilemiyorum. Yani kişi profilinde ki cep telefonu numarasının görünürlüğünü " Sadece ben " yaparsa bu durum uygulamada kimliğin görülmesini engeller mi merak konusu.Şahsen ben uygulamayı beğendim diyebilirim ancak ne kadar verimli olacak bekleyip göreceğiz. Normal kişi aramaları, Facebook aramaları ve Facebook Messenger konuşmalarının bir uygulamada toplanmış olması harika olmuş. Bu 3'ünü bir arada kontrol etmek isteyen kişiler hello apk programını indirip telefonlarına kurabilirler. Ancak maalesef ülkemiz den bu uygulamayı Play Store'dan indiremiyoruz ancak kısa sürede gelecek. Yine de ben bekleyemem indirmem lazım diyenler var ise buraya tıklayabilirsiniz.

android-facebook-hello facebook-hello

Aşağıda ki görselde gördüğünüz üzere uygulama henüz ülkemizde indirilemiyor. Kısa sürede Play Store'da Türkiye içinde açılacaktır bilinmez ancak beklemek isteyenler Play Store indirmesini bekleyebilir.

Facebook hello indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon