12 Nisan 2015 Pazar

Bip Android uygulaması apk indir

bip-apk-indirBiP Apk indir uygulaması ile anlık mesajlaşmayı doya doya yaşayacaksınız. Bip Android programında normal mesajlaşmadan farklı olarak bir çok özellik yer almakta. Turkcell İletişim Hizmetleri tasarından Google Play Store Sosyal kategorisine eklenen bu uygulamada seveceğiniz bir çok özellik yer almakta. Bunlardan birisi benimde çok hoşuma gitti diyebilirim.

İlk özelliğin adı Kaybolan mesaj özelliğidir. Bir arkadaşınıza, sevdiğinize gönderdiğiniz mesajın belli bir süre sonra konuşma penceresinden yok olmasını sağlayabilirsiniz. Türk usülü yeni capsler ile Caps Bip sohbeti yaparak en güzel capslere arkadaşınız ile gülebilirsiniz.

Bip indir uygulaması ile Caps yapabilir , caps yaratma özelliği ile kendi fotonuza veya arkadaşınızın fotosuna caps yapabilirsiniz. Grup mesajlaşma özelliği ile birden çok arkadaşınızla aynı sohbet içerisinde mesajlaşabilirsiniz. Konum paylaşma özelliğini kullanarak grup mesajlaşmalarınızda bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz.

Bip indir


Bip Turkcell Tarafından Play Store Sosyal kategorisine eklenmiştir. Son gülerde Televizyonda reklamlarına denk geldiğiniz bu uygulamanın arayüzü de oldukça sade ve işlevsel. Basit arayüzü ile kolay kullanım sunan BiP, işlevselliği ile ön plana çıkıyor. Uygulamayı indirip kurduktan sonra rehberinizde Bip Mesajlaşma uygulamasını kullanan kişiler var ise onlar uygulama içerisinde mesaj atılabilir hale gelecektir. Kullanmayanlara ise kullanmaları yönünde mesaj iletebilirsiniz.

ATV'de yayınlanan Kırgın çiçekler dizisinde reklamına oldukça yer verilen bu uygulamayı, bip indir sayfamızdan indirebilirsiniz. Bip uygulaması ilk çıktığında sadece mesajlaşma vardı ancak son gelen önemli güncellemeler ile görüntülü görüşme özelliğide geldi. Bip ile ücretsiz hediye GB internet paketi gelmekte.

Bip Yükle

bip-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

13 yorum:


EmoticonEmoticon