9 Nisan 2015 Perşembe

Android Türkçe Konuşan Siri uygulaması apk

sesli-asistan-siriiOS ile başlayan Türkçe konuşabilen Siri uygulaması , şimdi de Android telefonlara kadar sıçradı. iOS'a gelen 8.3 güncellemesi ile Siri'ye de yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile siri artık Türkçe konuşabiliyor.

iOS'da bulunan Siri çevirmenin benzeri Android için yayınlandı. Play Store'da CEYD-A adı ile yayınlanan bu uygulamada Siri tarzı komik cevaplar alabilirsiniz. Ona ne kadar karışık ve zor sorular sorsanız da o elbet size verebilecek cevap bulabiliyor.

CEYD-A Türkçe Sesli Asistan apk indir
sesli-asistan
Ceyd-a Türkçe siri asistan uygulaması ile iPhone'da yapılan siri diyaloglarını sizde kolayca yapabileceksiniz. Sesli asistan uygulaması olarak karşımıza çıkan Ceyd-a apk indir uygulaması tamamen Türk yapımı olması nedeni ile bizlere Türkçe dil desteği sunmakta.

Ceyd-a Android programını telefonunuza kurduktan sonra bir çok görevi konuşarak yaptırabilirsiniz. Bulunduğunuz yer ve gitmek istediğiniz yeri Ceyd-a'ya söyleyin ve o da hemen harita üzerinde gitmeniz gereken yolu tarif etsin. Ayrıca rehberinizde arama yapacağınız kişinin adını uygulamaya söylemeniz yeterli olacaktır. Sizin yerinize arama yapacaktır.

Ceyd-a ayrıntılı inceleme videosu:Andy - Siri for Android

Android için yayınlanan bu siri uygulamasında , istediğiniz soruları sorabilir ve ondan yanıt alabilirsiniz. Film, ünlü gibi soru kategorilerinden soru sorabileceğiniz bu uygulamada maalesef Türkçe dil desteği yok. Eğer ingilizce biliyor iseniz bu uygulamayı, bilmiyor iseniz üste ki Ceyd-a adlı Türkçe Android siri uygulamasını yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
android-siri

Asistan B - Türkçe Sesli Asist

siri-android
indir

ALPHA Lite (Siri) - Siri android apk uygulaması

Cover art

siri android indir

Skyvi (Siri like Assistant)

siri-android-uygulamalari
skyvi siri programı indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

4 yorum:


EmoticonEmoticon