9 Nisan 2015 Perşembe

Android Sınır çizgisi Çizgideki Hayat oyunu apk

Sınır çizgisi oyunuAndroid için yayınlanan Borderline apk oyunu ile sıradan bir şey olan çizgi, şimdi sizin beyninizi sulandıracak. Sınır çizgisi Çizgideki Hayat Android oyunu ile çizgi sıradanlıktan çıkacak ve adeta sizi sinir etmeye gelmiş bir canavara dönüşecek.

Sınır çizgisi Android oyununda çizgi boyunca ilerliyorsunuz ve çizgi boyunca ilerlerken önünüze çıkan siyah çizgilere takılmamanız gerekmekte. Ayrıca yol boyunca önünüze çıkan beyaz noktaları toplayarak puanınızı arttırmalısınız. Bu tarz beceriye dair oyunlarda insanlar hemen hile aramaya başlarlar. Ancak böyle zevkli oyunların tadını çıkarmak daha güzel bence.

Sınır çizgisi Çizgide ki hayat oyunu nasıl oynanır ?


Oyun başladığında tekli modu seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınla oyna bölümünde arkadaşların ile de kapışabilirsiniz. Tekli modda oyunu açtıktan sonra oyunu nasıl oynayacağınıza dair talimatlar gelecektir. Topun çizgi üzerinde gitmesini istediğinizde ekrana dokunmayınız. Çizginin sağına dokunursanız beyaz topunuz sağa, sola dokunursanız beyaz topunuz sola gidecektir.

Çizgi üzerinde ilerlerken karşınıza çıkacak siyah engellere çarpmamaya özen gösterin. Beyaz puanları da toplamayı unutmayın. Sınır çizgisi oyunu CrazyLabs Tarafından tasarlanmıştır.

Sınır çizgisi oyunu apk indir

[gallery size="full" columns="2" ids="1966,1967"]

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon