26 Nisan 2015 Pazar

Android internet Gerektirmeyen Oyunlar / Çevrimdışı oyunlar

Android cep telefonları hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor. Yolda , otobüste, uzun yolculuklarda , iş aralarında hemen telefonumuzu elimize alırız. Android oyunlarının da gelişme göstermesi ile birlikte oyun kalitesi arttı ve oyuncular artık dilediği tarzda oyunu kolayca bulabiliyor.

Ancak bazı oyunlara giriş yapabilmek için internet bağlantısı gerekiyor. Eğer internet paketiniz yok ise bu durum biraz canınızı sıkabilir. Bizde bunu düşünerek bu sayfamızda sizlere internet olmadan oynanabilecek en güzel oyunları bir araya getirdik.

Asphalt 8: Airborne


asphalt-8

Android için araba yarışı oyunları arasında en sevdiğim oyunlar arasında yer alan Asphalt 8: Airborne ile çevrimdışı da hızınıza hız katabileceksiniz. Oyunda size verilen bölümlerde rakiplerinizi geçmeye çalışıyorsunuz. Bölümleri başarılı bir şekilde geçtikçe kullanabilmeniz için yeni araçlar size sunulacaktır. Oyunda sürebilmeniz için tam 56 farklı araç bulunmaktadır.

Oyunda aracınız ile düz yollarda ilerlemek istemiyor iseniz Asphalt 8'in kariyer modunu denemenizi tavsiye ederim. Kariyer modunda bulunan 8 sezon ve 180 etkinlik ile bir sonra ki görevi merakla bekleyeceksiniz. İstersen de eş zamanlı çoklu oyuncu modunu kullanarak 8 farklı online rakibe karşı mücadele edebilirsin.

Asphalt 8 oyunu yükle

Hardest Game Ever 2


android-zor-oyun

Dünyanın en zor oyunlarını Android cep telefonlarınız da denemeye ne dersiniz ? Otobüste , uzun yollarda veya canın sıkıldığında aksiyon , spor ,futbol oyunu oynamaktan sıkılmış isen Hardest Game Ever 2 Android oyununu denemeni tavsiye ederim.

Oyunda genel olarak bölüm bölüm ilerleme mantığı var. İlk bölümden itibaren sana zor bir oyun sunuluyor. Bu zorlu oyunu başarılı bir şekilde yaparsan bir sonra ki bölüme geçme hakkı kazanıyorsun. Tabi bu bölümleri kolay kolay geçerim diye düşündüğünü tahmin edebiliyorum ancak hiç kolay olmadığını söylemeliyim.

Hardest Game Ever 2 yükle

MANUGANU 2


manuganu-2

Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen Türk yapımı olan Manuganu 2 oyunu ile düşmanlarından kurtulmaya çalış. Oyunda bulunan birbirinden farklı 40 bölüm ile maceradan maceraya atıl. Oyunda düşmanlarından kaçarken karşına çıkacak olan tüm mavi taşları ve madalyonları toplamayı unutma.

Manuganu Android oyununda bulunan karakter durdurma özelliğini iyi kullanmalısın. Karşına çıkacak olan engellerden bazen durarak da kurtulabileceğini unutmamalısın. 3 Boyutlu grafiklerin size eşlik ettiği bu oyunda Burak Karakaş tarafından hazırlanan eşsiz müzikler ile oyundan oldukça keyif alacaksınız.

Manuganu 2 oyunu yükle

Stickman Tennis


android-tenis-oyunu

Spor sever bir yapınız var ise muhtemelen sporun her dalına ilgi duyuyorsunuzdur. Tenis de sporun bir dalıdır. Tenis oynamak oldukça iyi ekipmanlar gerektiren bir oyundur. Türkiye şartlarında Futbol ve Basketbol'a göre daha az tercih edilen bir oyun olması ile çoğu kişi ilk denemede başarı sağlayamaz.

Tenis oynayacak yer bulamadığınızda Android cep telefonunuz sizin için hazır olacaktır. Cep telefonunuza yükleyebileceğiniz tenis oynama oyunu ile artık tenis kortları bir dokunuş kadar uzağınızda. Oyunda 5 farklı zorluk seviyesi ve 64 farklı turnuva türü bulunmaktadır.

Stickman Tennis oyunu yükle

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon