12 Nisan 2015 Pazar

Android için en iyi kız oyunları

android-kiz-oyunu-apk

Paylaşılan Android oyunlarının çoğunu erkekler için olduğunu düşünürsek , kızların oyun bulmakta ne kadar zorlandığını görebiliriz. Bizde sizler için Google Play Store'da yer alan en güzel kız oyunlarını bir araya getirdik.

Android cep telefonunuza apk olarak indirip yükleyebileceğiniz kız oyunları ile nerde olursanız olun sevimli karakterleriniz sizinle gelecek ve her daim onlarla oyunlar oynayabileceksiniz.

Toca Hair Salon 2


kuafor-oyunu-android
Bu oyunda kuaför salonumuzu işletiyoruz. Kuaför salonumuza gelen müşterilerimizin saçlarını yapıyoruz. boyuyoruz ve şekil veriyoruz. Müşterilerinizin istekleri doğrultusunda en iyi saç tipini yapmanızı öneriyorum.
indir

My Talking Angela


benim-konusan-angela
Tom kedimizin ardından bir konuşan karakterimiz daha var. Bu konuşan kedimizin adı Angela'dır. Bu oyunda sevimli küçük kedimiz Angela'yı sahipleniyoruz ve onun büyümesi için gerekli eğitimleri ve yardımları yapıyoruz. Onun bakımlarını yaptır, farklı elbiseler giydir ve her gün en iyi şekilde besle.
indir

My Emma


emma-android
Küçük bebek gördüğümüzde hemen severiz ve onun yanaklarını sıkarız. Ancak onun annesinin ona bakmak için ne kadar çaba harcadığını hiç düşündünüz mü ? Bunu gerçek hayatta denemek mümkün değil ancak My Emma Android oyunu ile çocuk bakabilirsiniz. Ona gün içerisinde farklı elbiseler giydirin, onu gezdirin ve serin bir duş yaptırın. Ayrıca uykusu gelmeden önce parka da götürmeyi unutmayın.
indir

Princess Salon


android-makyaj-oyunlari
Android için giydirme ve makyaj yapma oyunları arasında yer alan bu oyunda karakterinizi en iyi şekilde dizayn etmeye çalışın. Oyunda karakterinizi güzelleştirmek adına her şeyi yapabiliyorsunuz. Oyunda spa, makyaj, giydirme gibi karakterine ekleyebileceğin özellikler var. Sende karakterini akşam ki partiye en iyi şekilde hazırla.
indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon