28 Nisan 2015 Salı

Android için en iyi keskin nişancı / Sniper oyunları

android-sniper-oyunlariAndroid cep telefonunuza yükleyebileceğiniz Sniper apk oyunları ile nerde olursanız olun en iyi hedefleri alıp, rakiplerinizi tek kurşun ile yok etmeye çalışacaksınız. Bu oyunlarda karakteriniz ile en iyi rahat ateş edilebilecek mevkiye geçiyorsunuz ve size verilen görev ve talimatlar gereği hedeflerinizi alıyorsunuz.

Sniper 3D Assassin: Free Games


Gerçekçi 3 boyutlu grafikler ve animasyonları ile adeta gerçekçi bir keskin nişancı deneyimi yaşatan bu oyunda yüzlerce görev bulunmakta. Oyunu internetsiz de oynayabilirsiniz üstelik oyunu indirmek ücretsiz.
android-sniper-3d
yükle

Modern Nişancı - Sniper


Candy Mobile tarafından tasarlanan bir sniper oyunu olan Modern Nişancı - Sniper oyununda en iyi FPS deneyimini siz yaşayacaksınız. Caddeler arasında ilerlerken her an bir yerlerden ateş edilebileceğini unutma ve oyunda her daim hazır olarak beklemelisin. Bazen bir sürü düşman art arda gelebilir , bunları oyunda ki üstün silahın ile tek tek temizlemen gerekmekte.
modern-sniper
Bu sniper oyununda yer alan 50 farklı bölümde 7 farklı silahını kullanabilirsin. Gerçekçi görüntü kalitesinin yanında 6 farklı dekor sunan bu oyun , size iyi bir silah oyunu deneyimi yaşatacaktır.

apk yükle

CONTRACT KILLER: SNIPER


Glu tarafından Play store Aksiyon kategorisine eklenen bu Sniper oyununda bulunan düşman ve mafya gruplarına üye adamları yok etmelisin. Sen bu tehlikeli adamların yanına sızmalı ve sana verilen görevleri yerine getirmelisin.   Keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri, ağır silahlar, tesla silahlar, roketatar, atma bıçak, med kitleri, zırh gibi sağlam ekipmanlarını oyun içinde kullanmayı unutma.
contract-killer

oyunu indir

Sniper & Killer 3D


Çatı, benzin istasyonu gibi farklı mekanlarda düşmanlarını takip et ve onların her adım attığı yeri hafızana kaydet ve onları gidiş güzergahları üzerinde tek kurşun ile avla. Farklı senaryolar üzerinde geçen Sniper macerasında zengin silah sistemini kullan ve oyunun tek hakimi sen ol. Tam dokunmatik ekran özelliği ile rahat bir silah kullanımı sunulan bu oyunda farklı farklı senaryolar ile her bölümde sniper kullanmanın keyfini yaşayacaksınız.
sniper-killer-3d
Oyunu apk olarak indir

Sniper: Traffic Hunter 


Her zaman belirli bir noktadan rakipleri sniper ile avlamaktan sıkıldınız mı ? Sniper: Traffic Hunter Android oyunu ile trafik üzerinde ilerleyen araçları tek kurşun ile yok etmeye çalışın. Bakalım hedef alma gücün ne kadar gelişmiş. Hareket halinde ki aracı gelişmiş sniper silahın ile ne kadar sürede yok edebilirsin ? Oyunda size verilen kısa süre 100 saniyedir. Bu 100 saniyeyi iyi değerlendirmelisin.
sniper-traffic
Sniper trafik oyunu indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon