28 Nisan 2015 Salı

Android Hopi uygulaması

hopi-apkBoyner Holding tarafından Play Store'a eklenen Hopi uygulamasını apk olarak indirebilir ve cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. "Herkes alışverişlerinde daha çok alıp, daha az ödemek, daha çok kazanmak ister. " felsefesi ile uygulamayı yürürlüğüe sunan Boyner, müşterilerine kaçıramayacakları fırsatları sunmayı hedefliyor.

Hopi indir uygulamasında paracık var. Nedir bu paracık diye bir soru yöneltebilirsiniz.

Hopi Paracık nedir ?


Hopi uygulamasında yaptığınız her alışveriş için paracık kazanacaksınız.
" Diyelim 100 liralık bir alışverişinden 30 paracık kazandın. Sonrasında Paracık'larının 3 katı değerli olduğu bir kampanya buldun. Mağazaya gittiğinde 90 liralık bir ayakkabıyı, önceden kazandığın 30 Paracık'ı 3 katı olarak değerlendirip bedavaya alabilirsin. Hopi sayesinde paran cebinde kalır."
hopi hopi-android

Hopi Android uygulaması nasıl kullanılır?


Hopi uygulamasını buraya tıklayarak telefonunuza yükleyiniz. Yükledikten sonra uygulamayı açtığınız uygulama size özel nerede ne kampanya var sunacaktır. Bu kampanyalardan sana uygun geleni hemen değerlendir. Hopi kampanyalarından nasıl yararlanacağım dersin, kasada Hopi kimliğini göstermen yeterli olacaktır. Hopi kampanyalarını sürekli takip ederek paracıklarını katlayabilirsin.


Hopi nerelerde kullanılır ?


Hopi uygulaması Boyner, Ets, Bimeks, Digiturk gibi yerlerde kullanabilirsiniz.

Android hopi Paracıklar nasıl kullanılır ?
Kaynak: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boynergrup.hopi

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon