20 Nisan 2015 Pazartesi

Android Canlı TV izleme uygulamaları

Android cep telefonu ve tabletlerinizde canlı tv izleme programlarını kullanarak , nerede olursanız olun TV Programlarını kaçırmayacaksınız. Android için Play Store'a eklenen Canlı TV izleme uygulamalarının çoğu çalışmamakta ancak aralarında çalışanlarında olduğunu dile getirelim.

Android Canlı tv uygulamalarını sizler için bu sayfamızda bir araya getiriyoruz.

Web TV

android-tv-apk

Star TV, Show TV, TRT, Kanal D, Fox TV ve daha nice kanal artık size internet kadar yakın. HD kalitesinde pırıl pırıl görüntü sunan altyapısı ile Canlı Tv izlemek artık çok kolay. Haber kanallarından belgesellere, spor kanallarından müzik kanallarına Türksat 4A uydusunda yer alan tüm TV kanallarına ister tabletinizden, ister telefonunuzdan ulaşmak mümkün.

E Canlı Tv İzle

canli-tv-apk

Bu uygulama yapımcısının internet sitesini takip edenlerde vardır. İnternet sitesinde ki yayınların çoğu sorunsuz bir şekilde açılmaktadır. Ancak Play Store'da yer alan Canlı TV izleme uygulaması her telefonda çalışmamaktadır. Bazı cep telefonu ve tabletlerde sorunsuz çalışmakta iken bazılarında çalışmamaktadır. Flash problemleri böyle bir soruna neden oluyor olabilir.

Uygulamayı açınca yandan Kategorilere erişebilir ve izlemek istediğiniz kanal kategorisini seçebilirsiniz. Kanal isimlerinin üzerine tıklayarak istediğiniz tv kanalını ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Android Canlı tv


Android canlı tv apk uygulaması ile favori kanalların bir tık ötede.  Kategorilere göre kanalların listelendiği bu uygulamada, istediğin kanalı arama özelliği de bulunmakta. Ayrıca bir diziyi izlerken uyurup kalırım diyenlerdenseniz zamanlayıcı özelliğini aktif edebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliği ile uygulamanın istediğiniz zaman sonra kapanmasını sağlayabilirsiniz.
androidcanlitv

Ayrıca sadece TV izlemekle kalmayıp, radyo kanallarını dinleyebilir ve güncel gazeteleri takip edebilirsiniz. Telefonunuzu yan ve dikey tutarak yayını dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon