16 Nisan 2015 Perşembe

2015 Yılında Çıkmış En iyi Android Oyunları

Android oyunları yıllar ilerledikçe daha da kaliteli bir hale gelmekte ve oyuncular daha iyi bir oyun deneyimi yaşıyor. Android oyuncuları bu oyunları Google Play Store üzerinden apk olarak indirebiliyor ve cep telefonu, tabletlerine yükleyebiliyorlar.

Android için en iyi oyunlar arasında bir çok aksiyon, macera, futbol, yarış oyunları bulunmaktadır. Play Store en iyi oyunlar sayfamızda sizlere bu oyunları sunmayı hedefliyoruz. İşte 2015 yılında çıkmış en iyi yeni Android oyunları. Oyunları isimlerin üzerine tıklayarak indirebilirsiniz.

Modern Combat 5: Blackout

modern-combat-5-android

Android için en iyi FPS Oyunları arasında gösterilen Modern Combat 5 oyunu ile muhteşem grafikler eşliğinde düşmanlarınıza saldırılar düzenleyin. İsterseniz tek oyuncu modu ile oyun içerisinde ki düşmanlarınıza karşı mücadele edebilir, isterseniz de çok oyunculu modlar ile diğer Android oyuncularına karşı mücadele verebilirsiniz.

Oyunda mücadele ettiğiniz bölümleri geçerek daha iyi gelişmiş silahları elde edebilirsiniz. Bölümler ilerledikçe karşınıza daha güçlü rakipler çıkacakve bu rakipleri yok etmek için iyi silahlara sahip olmalısın.

FİFA 2015

fifa-15-android

Bilgisayar ve PS üzerinden oynanan ve büyük turnuvalara sahne olan Fifa, Cep telefonları üzerinden de çokça tercih edilen futbol oyunları arasında yer almakta. Oyunda bulunan 500'den fazla takımdan dilediğinizi seçerek hemen oyuna başlayabilirsiniz. 30'dan fazla ligden 10.000 üzeri oyuncu barındıran Fifa 15, size iyi bir takım kurmanız için olanak sağlıyor.

Racing Fever

racing-fever-android

Traffic Racer ile başlayan Trafik oyunu çılgınlığı Racing Fever ile devam ediyor. 3 Boyutlu grafikler ile kalabalık trafikte aracınız ile finishe ulaşmaya çalışın. Oyunda bulunan 4 farklı oyun modundan istediğinizi seçerek hemen oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunda daha fazla puan kazanmak için ters şeritte veya bulunduğunuz şeritte arabalar arasında makas atmalısınız. Daha fazla puan kazanarak oyun içerisinde bulunan diğer araçları alabilirsiniz ve daha hızlı araçların sahibi olabilirsiniz.

Overkill 3

overkill-3-android

Craneballs tarafından Google Play Store Aksiyon oyunları kategorisine eklenen Overkill 3 apk oyunu ile korkunç ve karanlık ortamlarda sizi yok etmek isteyen silahlı düşmanlara günlerini gösterin. Klasik av tüfeği, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri ve makineli tüfek gibi gücüne güç katacak silahları al ve şehirde terör estiren bu düşmanlarını bu kaliteli silahların ile yok et.

 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon