5 Mart 2015 Perşembe

WhatsApp Mesajların geç gelmesi sorunu - ÇÖZÜM

WhatsApp Mesajların geç gelmesi sorunuWhatsApp Mesajların geç gelmesi gibi sorun yaşıyorsanız bu sayfamızda whatsapp mesajlar gec gidiyor,whatsapp mesajları geç geliyor gibi sorunları çözmeye çalışacağız.

WhatsApp, akıllı telefonlarda en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak dikkatleri üzerine çeken WhatsApp, 2015 yılında da bir çok Akıllı telefon kullanıcısı tarafından tercih edilmekte.

WhatsApp Mesajlarım neden geç geliyor ?


1) Öncelikle telefonunuzu kapatıp yeniden açmanızı rica ediyorum. Bu birinci seçenek işe yaramadı ise 2.seçeneğe geçiniz.
2) Wifi veya Mobil veri paketinizin aktif olduğundan emin olunuz. Eğer Whatsapp'a Wifi üzerinden bağlanmış iseniz aldığınız wifi sinyal gücüne dikkat edin. Bağlantı gücü az olması durumunda WhatsApp'dan tam verim alamama gibi sorunlar karşınıza çıkabilir.
3) WhatsApp'ı silip yeniden yüklemeyi deneyin.
4) Ayarlar > Veri Kullanımı > Menü Tuşu altındaki Arkaplan veri sınırla'nın seçili olmadığından emin olun.
5) Kablosuz'a (Wi-Fi) sık bağlanıyorsanız (Ayarlar > Kablosuz > Menü Tuşu > Gelişmiş > Uykudayken Kablosuz'u açık tut)'u Her zaman olarak seçtiğinizden emin olun.

Bu 5 çözüm yolu whatsapp.com adresinin Sıkça sorulan sorular kısmından edinilmiştir. Alıntıdır. ( http://www.whatsapp.com/faq/tr/android/20887936 )

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon