13 Mart 2015 Cuma

Telefonda 3 Boyutlu Fotoğraflar çekin ! ( RotaryView 360 Apk )

3-boyutlu-fotograf-cekmekAndroid telefon için çıkan uygulamalar gelişmeye başladıkça bir çok sıra dışı program bizimle olmaya başladı. Şimdide RotaryView 360 Android uygulamasını kullanarak 3 boyutlu mükemmel resimler çekebileceksiniz.

RotaryView 360 uygulaması 3 boyutlu objeler çekmeniz için size yardımcı olacaktır. Sıradan fotoğraflar çekip hep aynı resim tiplerini görmekten sıkıldıysanız RotaryView 360 Android uygulamasını deneyebilirsiniz.

Tabi uygulama 3 boyutlu fotoğraf çekme programı diye direk objenin fotoğrafını olduğu gibi çekmek olmaz. 3 boyutlu resmi program yapsa da sizin de uygulamaya yardımcı olacak bir kaç şeyler yapmanız gerekmekte. Öncelikle 3 boyutlu fotoğrafını çekeceğiniz objeyi alın ve arka planı beyaz olan bir zemine yerleştirin. Ardından telefonunuzu objenin karşısına sabit bir şekilde koyunuz. Ardından bu uygulama objeyi bir kaç kere oynatmanızı isteyecektir, bu talimatları program size söyleyecektir. Ardından program çektiği bu 3-4 resmi birleştirip size 3 boyutlu bir resim sunacaktır.

Bu uygulama sayesinde bir çok oyuncak maketinizin ve diğer objelerin 3 boyutlu fotoğraflarını çekebilir ve kendinize güzel bir resim arşivi oluşturabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir.

RotaryView 360 Android uygulaması indir

RotaryView 360 photography RotaryView 360

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon