25 Mart 2015 Çarşamba

Oynaması Zor Android oyunları

En zor Android oyunlarını bu sayfamızda sizler için bir araya getiriyoruz. Bu sayfada sunacağımız oyunlar ile sinir kat sayınızı arttırabilir ve boş zamanlarınızın oyun dolu geçmesini sağlayabilirsiniz.

Android için sunulan klasik koşma oyunları, klasik yarış oyunları, hedef vurma tarzı oyunlardan sıkıldınız mı ? Basit ama bir o kadarda yaratıcı oyunlar mı arıyorsunuz ? O zaman Android için sunulan Beceri oyunlarını tercih edebilirsiniz.

Glozzle Android oyunu


glozzle-android

Bu oyun yapısı itibari ile başlarda kolay gelse de bölümler ilerledikçe işin içinden çıkamayacaksınız. Klasik oyunlar arasında yer alan bu oyunda parçalar halinde yer alan parçaları ekrana dokunarak birleştirmeye çalışıyorsunuz. Bu parçalar bir obje haline geldiğinde bir sonra ki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.

3 boyutlu grafikleri ile dikkatleri üzerine çeken bu oyunda, oynamanızı bekleyen 3.000'den fazla seviye bulunmaktadır. Bu oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Boson X Android oyunu


boson-x-android-oyunu

Bu oyunun görüntülerine bakarak , " bu oyun mu zor bee " demeye sakın kalkışmayın. Başlarda kolay gibi gelebilir ancak bölümler ilerledikçe oyun daha da zorlaşacak ve artık oyunu oynama isteğin kalmayabilir. Oyunda bulunan karakteriniz ile düz engebeli yolda ilerliyorsunuz ve önünüze parçalı halde bulunan bölgeler geliyor.  Oyunda yapmanız gereken tek şey aşağıda ki uçuruma düşmeden ilerleyebilmek. Buradan telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Phases Android oyunu


phases-android

Bu oyunda bir beyaz noktaya sahipsiniz ve bu nokta ile sağdan soldan gelen engellere dikkat ederek ilerlemeniz gerekmekte. Beyaz top sürekli zıplamakta ve ekranın solundan veya sağından dokunarak sağa sola hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Engeller üstten yandan ve her yerden gelebilir. Bu yüzden oyun boyunca oldukça dikkatli olmanda fayda var. Buraya tıklayarak oyunu telefonunuza kurabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon