23 Mart 2015 Pazartesi

Nebuu Android eğlence oyunu indir

nebuuArkadaşlarınız ile bir araya geldiğinizde sürekli aynı organizasyonları yapmaktan sıkıldınız mı ? Artık değişik oyun tarzları arıyorsanız nebuu apk indir oyunu tam size göre diyebilirim. Arkadaş ortamında sıkılmadan oynayabileceğiniz zaman geçirmelik harika bir eğlence oyunudur.

Nebuu Android oyununda amacımız oldukça basit. Popüler Kültür,Filmler,Spor Dünyası ve Hayvanlar gibi kategorilerde ekranda beliren kelimeyi doğru tahmin etmeniz gerekmekte. Telefonunuz alnınızda iken bir kelime belirecek ve karşınızda ki arkadaşlarınız size bu kelimeyi anlatmaya çalışacak ve sizinde bunu tahmin etmeniz gerekmekte.

Kelimeyi doğru bildiğinde telefonu aşağıya, yanlış bildiğinde arkaya doğru eğmelisin. Uygulamanın tek bir sevmediğim yanı var, o da kelimeleri anlatırken arada reklamın çıkması. Buna çözüm bulunacağını düşünüyorum. Ayrıca oyun açık iken kelime tahmini yaparken karşınızda ki arkadaşlarınızın videosunu da çekebiliyorsunuz. Bu videoyu Sosyal ortamlarda diğer arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve bu eğlencenize ortak olmalarını sağlayabilirsiniz.

Nebuu tabu tahmin oyunu apk indir

nebuu-android-oyunu nebuu-apk-indir nebuu-tabu-oyunu

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon