28 Mart 2015 Cumartesi

Drift Zone Trucks Android oyunu

Drift Zone TrucksDrift Zone oyunu ile başlayan Drift çılgınlığı, Drift Zone kamyon driftine kadar sıçradı. Bu oyunda son model kamyonlar ile en iyi driftleri siz yapın ve en yüksek skorları elde ederek diğer üst düzey kamyonları kazanmaya hak kazan.

Drift Zone Trucks Oyunu nasıl oynanır ?


Oyunu ilk açtığınızda sizi açılış ekranı karşılayacaktır. Bu ekranı geçtikten sonra karşınıza oyunun menüsü gelecektir. Oyunun menüsünde " Start " , " Garage " , " Store " vardır. Start seçeneğine tıklayarak hemen oyuna başlayabilirsiniz. Ardından karşınıza gelen Kamyon modellerinden istediğinizi BUY diyerek oyun içinden alın. Ardından sağ altta bulunan Start seçeneğine tıklayarak hemen oyuna başlayabilirsiniz.

drift-zone-trucks-apk-indir

Oyun açıldığında yukarıda ki gibi bir oyun ekranı gelecektir. Sağ tarafta bulunan pedal ile gaz verebilirsiniz. Gaz pedalının yanında bulunan R pedalı ile kamyonu geri vitese takabilirsiniz. Sol alt kısımda drift yapmanız için bir el freni bulunmaktadır. El freninin üstünde yer alan Bullet time butonu ile drift yaparken görüntünün yavaşlamasını sağlayabilirsiniz.

Oyunda serbest olarak drift atmıyorsunuz. Kamyonunuz ile ilerlerken yol boyunca karşınıza yuvarlak alanlar çıkacak. Oyunda ki amacımızda tam olarak budur. Drift yaparak bu yuvarlak alanların içinden geçmemiz gerekmekte. Ne kadar çok drift yaparak ilerler isek o kadar yüksek puan elde etme şansı yakalayabiliriz.

Drift Zone Trucks Apk indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon