17 Mart 2015 Salı

Clash Of Clans oyununu Bilgisayardan oyna

clash-of-clans-bilgisayardan-nasil-oynanirClash Of Clans Android telefonlarda çok sık tercih edilen oyunlardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye'de tanınması ile birçok kişi kendine ait klanlar oluşturarak kendi oyun düzenlerini kurmaya başladılar. Kendi köyünüzü düşmanlara karşı savunun ve oyuna ağırlığınızı koyun.

Çoğu zaman dışarı çıktığımızda Akıllı telefonlarımız yanımızda olur ve telefonumuz ile vakit geçiririz. Eğer sizde Clash of Clans hayranı iseniz dışarda bu oyun ile vakit geçirebilirsiniz. Ancak artık eve geldiğinizde telefonu bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü Clash of Clans bilgisayar üzerinden de ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor.

Clash Of Clans Bilgisayardan nasıl oynanır ?


Öncelikle 2 tane şeye ihtiyacımız var. Bir tane gmail  hesabı ve BlueStacks uygulaması. Bu uygulamayı buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bluestack uygulamasını Continue  diyerek basit bir şekilde kurabiliriz. Programı açtıktan sonra Gmail hesabınız ile giriş yapıyorsunuz ve Google Play Store Search kısmına gelerek Clash Of Clans yazarak oyunu BlueStacks'e kuruyoruz. Yükleme bittikten sonra Aç butonuna tıklayarak oyunu kolayca açabilirsiniz.

Videolu anlatım:


Takıldığınız yer olur ise yorumda belirtebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon