20 Mart 2015 Cuma

Android Traktör sürme oyunları indir

android-traktor-oyunlariAndroid oyunları arasında oynanabilecek bir çok tarz da oyun bulunmaktadır. Bu oyun kategorilerinden birisi de Traktör sürme oyunlarıdır. Traktörleri oyun içerisinde görev yaparken de kullanabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Tractor: Farm Driver Android oyunu

traktor-farm-driver
Yarış kategorisinde bulunan Catmoon tarafından tasarlanan bu oyunda, küçük traktörümüz ile zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Çiftlik ortamında yapacağınız usta parklar ile traktör kullanma becerinizi gösterin.

Oyunda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Birincisi serbest moddur. Bu modda seçeneceğiz traktör ile hem oyunu öğrenmeye çalışıyorsunuz hemde serbest bir şekilde gezebiliyorsunuz. Bir diğer mod ise görevli moddur. Oyunda bulunan 15 seviye ve 5 farklı traktör ile bu görevleri teker teker yapabileceksiniz.
apk indir

Traktör Simülatörü 3D: Saman

traktor-simulatoru

Bir çiftliğe sahipsiniz ve bu çiftlikte bir çok samanın bir yerden bir yere götürülmesi lazım. Bunun için oyunda size ait bir traktör veriliyor ve bu traktör ile bu taşıma işlemini yapabiliyorsunuz. Oyunda samanları taşıma işlemi yaparken süre sınırlamasına dikkat etmelisiniz.

15 zorlu saman taşıma görevi ile oyunu dilediğin gibi oynayabilirsin.

apk indir 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon