16 Mart 2015 Pazartesi

Android için En Çok indirilen Antivirüs Programları

Bilgisayarınızda virüs programı kullanıyor ve telefonunuzda kullanmıyor iseniz bir kez daha düşünün derim. Telefonunuz ile internet bankacılığı gibi işlemler yapmamaya çalışın. Çünkü zararlı bir yazılım var ise bu yazılım ile bankanızdan gelen güvenlik koduna bile SMS üzerinden erişebilirler.

Telefonunuzda son sürüm Antivirüs programı bulundurmanız telefonunuz için faydalı olacaktır. Bu uygulamaları kurduktan sonra tarama yapabilirsiniz. Zararlı bir yazılım var ise size gösterecektir ve silmeniz için size yol gösterecektir. Ancak bazı Antivirüs uygulamaları telefonunun açılması ile devreye girmektedir. Bu yüzden telefonunuzu az da olsa yavaşlatabilir. Bu anda virüs uygulamasını tarama yaptıktan sonra devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu kadar açıklamadan sonra asıl konumuz olan Android için en popüler Antivirüs uygulamalarını tanıtmaya.

En çok indirilen Antivirüs uygulamaları nelerdir ?


360 Security

360-security-android
Tam temizlik, Hızlandırıcı,AKILLI güç tasarrufu,KORUYUCU gizli savunucu,GÜVENİLİR Anti-hırsızlık servisi,KULLANICI-DOSTU Uygulama Yöneticisi,GÜNCEL gerçek zamanlı koruma gibi başarılı hizmetler sunan 360 Security Android uygulaması bu başarılı hizmetleri ücretsiz sunmakta.
indir

Dr.Web v.9 Anti-virus Light

dr-web-android
DR.Web uygulaması ile hedeflediğiniz bir klasörü veya uygulamayı tarayabilirsiniz. Ayrıca tam tarama ile telefonda ki tüm dosya sistemlerini tarama şansınız vardır. Light sürümü 14 günlük ücretsizdir. Tam verim için Full sürümünü indirebilirsiniz.
indir

Kaspersky Internet Security

kaspersky-android
Bilgisayar ortamında çok tercih edilen Kaspersky uygulaması , şimdi de Android cep telefonlarınızı koruyor. Kaspersky hem tam zamanlı koruma sağlar iken , sörf yaparken de sizi korumakla yükümlü.
indir

AVG AntiVirus FREE

avg-android-apk
Virüs, zararlı yazılım, casus yazılım ve kısa mesajlara karşı koruma sağlayan AVG uygulaması Play Store'da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta.
indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon