Header Description

LightBlog

Breaking

2 Mart 2015 Pazartesi

Android aa oyunu hilesi

Android aa oyunuAndroid cep telefonları için kısa bir süre önce çıkan ve kısa zamanda fenomen haline gelen aa apk oyunu bu adresimizde sizlere tanıtmıştık. Aa Android oyunu oldukça kolaymış gibi görülen ancak iş oynamaya gelince insanı çileden çıkaran bir oyundur. Bu zorlukta ki bir oyun için sizde hemen hile aramaya koyulmuş olabilirsiniz : ) AA Hile oyunu ile sizde zorlandığınız bölümleri geçebilirsiniz.

Android aa oyunu buradan indirebilirsiniz. Google Play Store'da tamamen ücretsizdir.


Bu oyunda merkezde bir nokta var ve bu nokta aracılığı çember dönmektedir. Bu çemberin uçlarında siyah toplar bulunmakta ve bu topların arasında ki boşlukları doldurmalısınız. Bu boşluklar ilk başta kolay kolay doldurulabilecek gibi görünüyor ama hiçte öyle olmadığını hatırlatalım : )

aa2-android

AA 2 Android oyunu yayınlandı. Bu oyunun devamı niteliğinde olan aa 2 oyununu bu sayfamızdan indirebilirsiniz.

Bölümler ilerledikçe aa oyunun hilesi yok mu diye düşünebilirsiniz. Zaten oyunun başlangıcında Select level kısmını seçerek istediğiniz bölümü oynayabiliyorsunuz , henüz yayınlanan bir hile yok. Aa oyunu ile tüm bölümleri geçmek oldukça keyifli. Ben en son 49.bölümde takılıp kaldım. Aa oyunu hilesi yokmu diyen arkadaşlar için böyle bir sayfa hazırlamak istedik.

Aa oyunu nasıl oynanır ? Bölümler nasıl geçilir ? adlı sayfamızı yayınladık. Bölümlere dair videolar bulunmaktadır. 

aa

aa hile, aa oyunu hilesi, aa bölüm geçme hilesi gibi konularda bilgi sahibi olmak istiyorsanız size yeni aa hilesi olan Rootsuz aa hilesi 2015 sayfasını sunmak isteriz. AA da level atlamak o kadar da kolay değil bazen oldukça sinir bozucu olabiliyor. İşte bu devrede aa için çalışan hile aramaya koyulabilirsiniz.

NOT: Hangi bölümde takılı kaldıysanız o bölümü son bir kez oynayın ve ardından ana ekrana dönerek aşağıda ki işlemleri yapınız.

AA Hilesi Nasıl Yapılır ? 2015


Oyunu açıyoruz ve sol üstte ki CHOOSE LEVEL seçeneğine tıklıyoruz.

aa-hile

Açılan pencerede REPLAY LEVEL seçeneğine tıklıyoruz.

aa-hilesi

Gelen pencerede 1 yazıyoruz ve tekrar REPLAY LEVEL'e tıklıyoruz.

aa-yeni-hile

Şimdi yapmanız gereken oldukça önemli. Aynı anda hem play tuşuna hemde CHOOSE LEVEL seçeneğine tıklamanız gerekmekte. Ardından PLAY CURRENT LEVEL seçeneğine tıklayınız. Bir bakıyoruz istediğimiz bölüme geçmişiz : )

aa-oyunu-hilesi-rootsuz

Örneğin 49.Bölümde kaldıysanız 48.Bölümü son bir kez oynayıp ana ekrana dönüp yukarıda ki işlemleri yaparsanız 50.bölüme geçiş yaparsınız.

Bir arkadaşımızın hazırladığı videoyu da izleyebilirsiniz:

AA 49.BÖLÜM NASIL GEÇİLİR ?

Arkadaşlar bir çok arkadaşımda ve gelen sorularda çoğu kişinin 49.bölümde kaldığını gördüm. Bu bölümü geçebilmek için boşlukları ilk başta 2'li şekilde doldurun ve geri kalan yerleri'de 2 li olarak doldurun. Her boşluğa 4 tane top girmeli. 2'li 2'li de atabilirsiniz, isterseniz de telefona ardı ardına dokunarak 4'lü şekilde atabilirsiniz. Ama 4'lü atmak çok zor. Deneye deneye geçebilirsiniz.

En yüksek AA Oyunu rekorunu gördünüz mü ? Buraya tıklayarak Aa oyunun 710.bölümüne ait oynanışını görebilirsiniz.

84.Bölümde zorlananlar için yorumcumuzdan gelen tavsiye:
84 de zorlananlar icin söylüyorum.
Bir elinizin işaret parmağı ve orta parmağınızı ekranin üzerinde ritim tutar gibi hızlı hareket ettirdiginizde geçebiliyosunuz

Android aa oyunu hilesi var mı ?


Android aa oyununun içerisinde bulunan Choose Level kısmından Unlock All levels kısmına girerek 9 TL gibi bir ücret ödeyerek bu oyunun tüm bölümlerine erişebilirsiniz.

android-aaandroid-aa-bolumler

Aa oyunu 49.bölüm nasıl geçilir ?

Aa android oyununda 49.bölümde bir çok kişi takılmış. 49.Bölümde telefonu sert bir zeminde sol eliniz ile sabit tutmaya çalışın. Sağ elinizin işaret parmağı ile her boşluğa 4 tane gelecek şekilde seri atışlar yapmaya özen gösterin.Aa Android oyunu 67.Bölüm nasıl geçilir ?

67.bölümde çember birden hızlanıp birden yavaşlamakta. Yavaşladığı an seri atışlarınızı yapabilirsiniz. Her boşluğa 3'er tane atmaya özen gösterirseniz kolaylıkla geçebilirsiniz.Aa oyunu 84.Bölümü nasıl geçebilirim ?