15 Mart 2015 Pazar

Aa oyunu nasıl oynanır ? Bölümler nasıl geçilir ?

aa hileAa oyunu kısa bir sürede bir çok kişi tarafından oynanılmaya başlandı. Aa bölümleri başta kolay gibi gelsede bölümler ilerledikçe zorlaşmakta ve kullanıcılar bu bölümleri geçmek için ekstra çaba sarf etmekteler. Bu sayfamızda da zorlanacağınızı bölümlere dair nasıl oynanır videoları ekleyeceğiz. AA oyununa ait Root Explorer apk kullanılarak yapılan hile dosyaları internet ortamında bulunmaktadır. Ancak bunu yapmak için cep telefonunuzun Rootlu olması gerekmektedir.

aa 2 Android oyunu çıktı ! 

Aa oyunu daha iyi nasıl oynanır ?


Aa oyununda boşlukları daha iyi doldurmalısınız. Özellikle 49.bölümde boşluklara 4 tane göndermeniz gerekmekte.

Benden size tavsiye telefonu sert bir zemine koyun ve sol eliniz ile telefonunun üst ve altından bastırarak sabit kalmasını sağlayın. Telefonun ekranına dokunduğunuzda telefonunuz oynama yapar ise tam denk getiremeyebilirsiniz. Eğer ki telefonu sert bir zeminde sol elinize ile sabitler iseniz daha çok başarı sağlarsınız. Sabitledikten sonra sağ işaret parmağınız ile üst üste seri bir şekilde dokunarak boşluklara 4 tane bile gönderebilirsiniz. Ben zorlandığım bölümleri bu şekilde geçtim. 4 tane art arda atmakta zorlanan var ise tek tek sık olacak şekilde atarsa bölümleri geçebilir.

Oldukça popülerleşen bu oyunda bölümleri geçmek için mutfak mikseri bile kullananlar var :)
aa

aa hile, aa oyunu hilesi, aa bölüm geçme hilesi gibi konularda bilgi sahibi olmak istiyorsanız size yeni aa hilesi olan Rootsuz aa hilesi 2015 sayfasını sunmak isteriz. AA da level atlamak o kadar da kolay değil bazen oldukça sinir bozucu olabiliyor. İşte bu devrede aa için çalışan hile aramaya koyulabilirsiniz.

NOT: Hangi bölümde takılı kaldıysanız o bölümü son bir kez oynayın ve ardından ana ekrana dönerek aşağıda ki işlemleri yapınız.

AA Hilesi Nasıl Yapılır ? 2015


Oyunu açıyoruz ve sol üstte ki CHOOSE LEVEL seçeneğine tıklıyoruz.

aa-hile

Açılan pencerede REPLAY LEVEL seçeneğine tıklıyoruz.

aa-hilesi

Gelen pencerede 1 yazıyoruz ve tekrar REPLAY LEVEL'e tıklıyoruz.

aa-yeni-hile

Şimdi yapmanız gereken oldukça önemli. Aynı anda hem play tuşuna hemde CHOOSE LEVEL seçeneğine tıklamanız gerekmekte. Ardından PLAY CURRENT LEVEL seçeneğine tıklayınız. Bir bakıyoruz istediğimiz bölüme geçmişiz : )

aa-oyunu-hilesi-rootsuz

Örneğin 49.Bölümde kaldıysanız 48.Bölümü son bir kez oynayıp ana ekrana dönüp yukarıda ki işlemleri yaparsanız 50.bölüme geçiş yaparsınız.

Bir arkadaşımızın hazırladığı videoyu da izleyebilirsiniz:

En yüksek AA Oyunu rekorunu gördünüz mü ? Buraya tıklayarak Aa oyunun 710.bölümüne ait oynanışını görebilirsiniz.

aa oyunu 49.bölüm

Not: Aşağıda ki videolar Youtube video sitesinde bulunan Dimo Petkov Kanalından alıntılanmıştır.
Below the videos in Youtube video site Dimo Petkov is quoted from the channel . Thank You.


Aa oyunu 49.bölüm nasıl geçilir ?

Aa android oyununda 49.bölümde bir çok kişi takılmış. 49.Bölümde telefonu sert bir zeminde sol eliniz ile sabit tutmaya çalışın. Sağ elinizin işaret parmağı ile her boşluğa 4 tane gelecek şekilde seri atışlar yapmaya özen gösterin.Aa Android oyunu 67.Bölüm nasıl geçilir ?

67.bölümde çember birden hızlanıp birden yavaşlamakta. Yavaşladığı an seri atışlarınızı yapabilirsiniz. Her boşluğa 3'er tane atmaya özen gösterirseniz kolaylıkla geçebilirsiniz.Aa oyunu 84.Bölümü nasıl geçebilirim ?

84.Bölüm 49.bölüm kadar zor. 84.Bölümde olabildiğince ekrana hızlı dokunun ve sık bir şekilde dizmeye özen gösterin. En sonunda 2 tane kalacaktır. Eğer sık dikmiş iseniz 2 tane boşluğu hızlı dönen çemberde yerleştirme ihtimaliniz var.aa oyunu 108.bölüm nasıl geçilir ?


AA Oyunu 101.Bölüm nasıl geçilir ?

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

10 yorum:


EmoticonEmoticon