22 Mart 2015 Pazar

AA Oyunu Bilgisayardan oynamak

aa android

Android için fenomen haline gelen AA Android oyununu bilgisayarlarınızdan kolayca oynayabilirsiniz. AA oyununu telefondan sürekli dokunarak oynamakta zorlanıyor iseniz bilgisayarınıza yükleyerek mouse tıklamaları ile daha rahat oynayabilirsiniz.

Aa android oyunu kısa sürede popüler hale geldi. Bir çok kişi Aa apk indir oyununu cep telefonuna yükledi ve yolda,otobüste her yerde oynamaya başladı. Ancak eve geldiğinizde telefonu rahat bırakın ve bu sinir bozucu oyunu bilgisayarınızda oynayın. Telefondan dokunmatik ile bölüm geçmekte zorlanan var ise bilgisayarda bu oyunu oynayarak mouse ile kolayca geçebilir :)
aa-hile

Android aa oyunu bilgisayarda nasıl oynanır ?


AA oyununu bilgisayardan oynayabilmek için bir programa ihtiyacımı var. BlueStacks adlı uygulama ile aa oyununu bilgisayardan rahatlıkla oynayabilirsiniz. Buraya tıklayarak bu programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Uygulama tarayıcımızda indikten sonra exe dosyasını açıyoruz. Çalıştır butonuna basıyoruz.

Çalıştır butonuna tıkladıktan sonra böyle bir ekran karşınıza gelecektir. Sağ altta mavi renkte ( resimde görünmüyor ) KABUL et butonuna tıklayınız.

 blue1

Ardından Uygulamayı kuracağınız diski seçiniz. Seçtikten sonra SONRAKİ Butonuna tıklayınız.

blue2

Uygulama tiki işaretli kalsın, Uygulama bildirimleri tikini kaldırabilirsiniz. Ardından KUR Butonuna tıklayınız.

blue3

Ardından böyle bir ekran gelecektir. Aşağıda ki yükleniyor çubuğunun dolmasını bekleyiniz. 

blue4

Yukarıda ki Loading ekranı bitince aşağıda ki gibi tam ekran yükleme ekranı gelecektir. Bu ortalama 6-7 dakika sürebilmekte. Bitmesini bekleyiniz.

blue5

Yukarıda ki yükleme aşamasında bittikten sonra uygulama hazır olacaktır. Burada yapmanız gereken aşağıda ki resimde sol üstte gördüğünüz SEARCH butonuna tıklamak.

blue6

Search arama kısmına aa yazınız. aa yazdıktan sonra aa simgesine tıklayınız.

blue7

Bu aşamada sizden bir GMAİL Hesabı istiyecektir. Bu mecburidir. Mevcut hesap diyerek size ait olan Gmail bilgilerinizi girebilirsiniz. Eğer Gmail hesabınız yok ise Yeni hesap seçeneğine tıklayınız.

blue8

Gmail hesabımızı tanımladıktan sonra aa oyunu oyna ekranı gelecektir. Yeşil renkte ki YÜKLE Butonuna tıklayınız ve yüklenmesini bekleyin. Yüklendikten sonra Yükle butonunun olduğu yere AÇ Butonu gelecektir. AÇ Butonuna tıklayarak aa oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

blue9

İŞTE AA OYUNU OYNA EKRANI:

aa oyunu bilgisayardan nasıl oynanır 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon