1 Şubat 2015 Pazar

WhatsApp+ Plus Nedir ?


WhatsApp Plus'ı Android cep telefonuna yükleyerek daha çok kişiselleştirme yapabileceğini biliyor muydun ? İsterseniz hemen ayrıntılara geçelim. Bu uygulamayı kullanmak isteyenler için tanıttık ancak WhatsApp , 1 hafta önce bu tarz uygulama kullananlara 24 Saat WhatsApp engeli verdi. Haberiniz olsun .

WhatsApp, bu tarz üçüncü parti uygulamaları engellemeye devam ediyor. WhatsApp Plus, Google Play Store'da da olması nedeni ile tavsiye edilmiyor.

NOT: Bu sayfamızda sadece WhatsApp Plus hakkında bilgi verilmiştir, herhangi bir indirme linki yer almamaktadır.
NOTE: This page is only provided information about WhatsApp Plus is the place to get any download link.

WhatsApp Plus Nedir ?

Çoğu Akıllı telefon kullanıcısı telefonu ilk aldığı gün ki gibi kullanmaz. Hemen yeni duvar kağıtları , yeni temalara aramaya koyulur. WhatsApp'da da durum böyle. WhatsApp'ın klasik sürümünden sıkılan kişiler WhatsApp Plus yükleyerek, WhatsApp'ı istediği görüntüye kavuşturabiliyor.

WhatsApp Plus'ın Normal WhatsApp'dan farkı nedir ?


Konuşma ekranı, Ana sohbet ekranı, Kişiler, Popup Bildirimi ve Widgetlar gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamada yer alan onlarca temadan istediğinizi uygulayabilirsiniz. Ayrıca Plus uygulamasında MP3 gönderimi de yapılabiliyor. Ayrıca ayar yapmasanız bile birinin mesajınızı gördüğünüzde karşı tarafa mavi tik gitmeyecektir.

Tanıtım videosunu webtekno.com çekmiştir, izleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon