15 Şubat 2015 Pazar

Tablet Android Yazısında Kalıyor Sorunu ve Çözümü

Android cep telefonunuz veya Tabletiniz Android yazısında takılı mı kalıyor ? Android işletim sistemli cihazlarınızda açılışında Android yazısında kalıyor ise bu sorunu çözmek için sizlere bu sayfada destek vereceğiz.

Tabletim Android yazısında kalıyor , bu sorunu nasıl çözebilirim ?Android tabletleriniz de bu sorunu oldukça kolay bir işlem ile çözebilirsiniz. Android tabletleriniz de yan tarafında veya altında küçük bir delik bulunur. Bu deliği kullanarak Android tabletinize reset atabilirsiniz.

Reset atma işlemi Tabletiniz fabrika ayarlarına geri dönecek ve artık Android yazısında kalıyor sorunu ortadan kalkacaktır.  Yukarıda denediğiniz yöntem ile sorununuz ortadan kalkmadı ise Tabletinize Rom atmanız gerekmektedir.

Bu sayfamızda sizlere Tablet Android yazısında takılıyor, tablete nasıl reset atılır, tablete reset atma, telefon Android yazısında takılıyor,tablet açılmıyor android yazısında kalıyor ,android tablet açılmıyor,tablet açılış ekranında kalıyor gibi sorunlara nasıl çözüm üretebileceğinizden bahsettik. İyi günler dileriz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon