16 Şubat 2015 Pazartesi

Next Lock Screen ile Kilit ekranınızı Güzelleştirin

Android cep telefonunuzun sıradan kilit ekranından sıkıldınız mı ? Sıkılmış iseniz Next Lock Screen uygulamasına bir şans vermenizi tavsiye ederiz. Next Lock Screen Apk uygulaması stabil ve sade çalışması ile hem hızlı, hemde görsel bakımdan size çok iyi bir kilit ekranı sunuyor. Bu kilit ekranınıza bildirimlerde gelmekte ve kilit ekranının altında uygulamalarda hali hazırda bulunmakta.

Microsoft Corporation tarafından kısa bir süre önce yayınlanan bu kilit uygulaması, kısa bir sürede çoğu Android kullanıcısı tarafından sevildi ve kullanılmaya başlandı. Sade ve şık görüntüsü ile iyi bir kilit ekranı isteyen kullanıcıların imdadına yetişen bu uygulama, sisteminizi kasmayan bir yapıya sahip.
Kilit ekranına çok sık kullandığın uygulamaları entegre edebilirsiniz. Bu sayede sürekli kullandığınız uygulamalara kilit ekranından bile ulaşabilirsiniz. Programın içerisinde bulunan walpaperlar ile kilit ekranınızın arka planını değiştirebilir ve göz zevkinize hitap edebilecek bir duvar kağıdı yükleyebilirsiniz.

Next Lock Screen Android uygulaması apk indir
Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon