26 Şubat 2015 Perşembe

Android aa oyunu apk indir

aa apk indir

Android oyunları arasında fenomen olan oyunlar vardır. Bu oyunların arasına son zamanlarda popülerleşen aa oyunu da katıldı. aa Android oyununda size rahat yok. Oyun oldukça sinir bozucu ancak belli bir süre bağımlısı olabilirsiniz, dikkat edin diyorum :)

aa oyununun 2.versiyonu çıktı ! Aa 2 oyunu sayfamızdan indirebilirsiniz.

aa cep telefonu oyununda orta kısımda sürekli bir daire dönmekte ve bu dairenin etrafında çubuklar bulunmakta. Bu çubukların ucunda siyah toplar bulunmakta. Bu siyah topların arasında boşluklar ve siz bu boşlukları üst üste gelmeyecek şekilde doldurmalısınız.Oyunda boşlukları seri bir şekilde doldurmanız gerekmekte. Oyunda ilk seviyeleri geçtikten sonra çember daha hızlı dönmekte ve bazende tersine dönmekte. Dikkatli olmalısın. Strateji oyunları arasında 5 oyunu ile ilk 10'a giren bu oyun, en çok indirilenler arasında popüler WhatsApp uygulamasını da geçmeyi başardı. Aa oyunu en son sürümü v1.2.6 olarak Play Store'da ki yerini almıştır.

Sizde aşağıda ki linkten bu oyunu indirip denemeye başlayacaksınız kafanızı rahatlatmanızı öneririm. Çünkü o kadar basit bir oyun değil , sinir olma payınız çok yüksek : )

Aa android oyunu apk olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

aa android oyunu

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon