22 Ocak 2015 Perşembe

Telefonda Konuşurken Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor ( ÇÖZÜM )

Aramada karşı tarafın sesini tam duyamıyorum diyenlerdenseniz bu sayfa tam size göre. Karşı tarafın sesi gelmiyor veya kızık,çok az,az veya kısmen sesli geliyor diyorsanız sorunlar olabilir. Bu sayfamızda sizlere karşı tarafın sesi size neden az geliyor gibi sorunların neden kaynaklandığını sunacağız.
Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor sorunu
Telefonda Konuşurken Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor sorunu çözümü :

1) İlk olarak ses seviyesini kontrol etmelisiniz. Telefon görüşmesi yapıyor iken telefonunun yan tarafında bulunan ses açma / kapama tuşlarından sesin sonuna kadar açık olduğundan emin olun.

2) En son yüklediğiniz uygulamalara dikkat edin. Bu uygulama ne zamandan beri var ve o zamanlar hangi uygulamaları telefonunuz yüklediniz. Programlar sorun teşkil edebilir.

3) Telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Ardından ayarlar kısmından ses bölümüne girerek ses seviyesini kontrol ediniz.

4) Telefonunuza arama gelmeden önce telefonunuza kulaklık takın. Kulaklıkta ses sorunsuz ve net geliyor ise problem telefonunuzun hoparlöründe olabilir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

8 yorum:

 1. TELEFONLA KONUŞURKEN SES GELMİYOR

  YanıtlayınSil
 2. Telefonla konusurken sesim gitmiyor nasil duzeltebilirim

  YanıtlayınSil
 3. Telefonum HTC desire 820 çift hatlı konuşurken ses karşı tarafa gitmiyor neden cvp

  YanıtlayınSil
 4. j2 ses gelmiyor kulaklıktan hoporlor ses var ahize değiştim yine yok

  YanıtlayınSil
 5. Bilgiler için tşk ederim

  YanıtlayınSil
 6. Çok sağ olun. Sorun giderildi

  YanıtlayınSil
 7. Ben de görüşme yapmaya çalıştığımda bana ne kulaklık ne hoparlör ne ahizeden bağlantı sesi dahi olsa ses gelmiyordu ancak karşıya gidiyordu. Telefon uygulamasını varsayılan arama uygulaması olmaktan çıkarınca düzeldi, tabi bunun için başka bir telefon/arama uygulaması yüklemeniz gerek (asus'un kişiler uygulaması gibi). Ardından Ayarlar-Uygulamalar girip sistem uygulamalarını göstererek Telefon uygulamasını bulun, içerisinde Telefon Uygulaması adlı seçenek altında sistem uygulaması dışında bir uygulama seçin ve telefonu yeniden başlatın. Büyük olasılıkla düzelecektir.
  Not: Custom rom kullanıcısıyım.
  Rom: Resurrection Remix 5.8.5 final, Android 7.1.2
  Telefon: Samsung Galaxy Note 2

  YanıtlayınSil
 8. Benim telefonumda galxs s7 ve gelen aramalarda telefona cevap verdigimde saniyeler sayiyor ses gelmiyor. Karsi tarafta ise telefon caliyor fakat cevap verilmiyor olarak gözüküyor. Bu sorunuma cozum bilen varmi acaba?

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon