Header Description

LightBlog

Breaking

13 Ocak 2015 Salı

Kızlar için yeni Giydirme oyunları

Kızlar artık elbise seçerken sadece kendiniz için dikkat etmeyeceksiniz. Alışverişe çıktığında ne alsam, bana ne yakışır diye düşünmekten kendini alamıyorsun değil mi ? Artık oyunlarda da bu sorunun devam edecek gibi. Kızlar için oyunlarbulunan Tadya isimli oyun sitesinde birbirinden keyifli Giydirme oyunları seni bekliyor.

Barbie, Soia gibi karakterler senin görüşlerini bekliyor ve giyinmek için seni bekliyorlar. Onlar için giyinmek kolay olabilir ancak önemli olan kıyafetlerin uyumu ve buna paralel olarak makyajın uyumudur. Sende bunu en iyi şekilde düzenleyip karakterlerini mutlu olacak şekilde giydirebilirsin.
Bir başka karakter olan Hazel bebek de seni bekliyor. Hazel bebek kendini bugün çok mutlu hissediyor ve bu güzel gününde çok şık olmak istiyor . Sende yardım bekleyen Hazel bebek, tüm kıyafetlerini sana sunuyor ve senden iyi bir kombin yapmanı istiyor. Sende en iyi şekilde kombinlerini yarat, ayakkabılarını giydir, makyajını yap ve ondan yeni bir Hazel bebek yarat.
Elsa çin gezisinde adlı giydirme oyunu da ilgi çeken oyunlar arasında. Elsa karakterin Çin’e doğru gidecek orada ki Çinli arkadaşı ile güzel bir tatil yapmayı planlıyor. Orada giyeceği tüm eşyalarını hazırladı , gerekli ihtiyaçlarını hazırladı ancak bir eksiği var. Oraya giderken giyeceği kıyafeti bir türlü ayarlayamadı ve tek çare olarak senden yardım bekliyor. Aslında bir sürü kıyafeti var ancak bunların arasından seçim yapmakta zorlanıyor ve Çin şehrine uygun olacak bir kıyafet kombini yaratmanı istiyor. Çinde ki arkadaşı ile bayadır görüşemeyen Elsa, arkadaşının yanına giderken ona karşı oldukça şık gözükmek istiyor. Arkadaşı ile görüşünce sıkı sıkı sarılacak olan Elsa , gününün iyi geçmesini istiyor ve en iyi şekilde kıyafet kombinleri yaratmak istiyor. Çin’de ki diğer kızlara göre yüz görünüşü olarak farlı olan Elsa, kıyafetleri ile de fark yaratmak istiyor. Ayakkabıları ile kıyafet uyumu yakalanmalı ve makyajda bu konuda destekçisi olmalı.

Elsa Çin gezisinde gibi oyunları bu web sitesinden oynayabilirsiniz.