13 Aralık 2014 Cumartesi

Pil ömrünü uzatan Android uygulamaları

Cep telefonları sundukları özelliklerinin yanı sıra iyi bir batarya deneyimi de sunmalıdır. Bu sayfamızda sizlere cep telefonlarınızın batarya süresini koruyacak ve batarya süresinin daha uzun süre gitmesini sağlayacak Android programlarını sunacağız.

Pil ömrünü uzatan Android uygulamaları apk

Battery Doctor

Battery Doctor uygulaması operatörler ile birlikte gelen gereksiz uygulamaları kaldırmaya yarıyor. Bluetooth, GPS, Wi-Fi gibi uygulamaları kapatarak cihazınızın daha da hızlanmasını sağlıyor.


Battery Doctor(Pil Koruyucu) - screenshotBattery Doctor(Pil Koruyucu) - screenshot

DU Battery Saver

DU Battery Saver içeriğinde ki sunduğu uygulamalar ile cep telefonunun rahatlamasını sağlıyor. DU Battery Saver kısa sürede cep telefonunuzu tarayarak gereksiz dosyaları temizliyor ve arka planda ki uygulamalara çalışma izni vermiyor.

DU Battery Saver & Widgets - screenshotDU Battery Saver & Widgets - screenshot

Easy Battery Saver

Kolay ve işlevsel bir batarya programı arıyorsanız Easy Battery Saver uygulaması tam size göre. Bu uygulama cep telefonunuzun ana ekranında ne kadar pil yüzdesi kaldığını gösterebiliyor.


Easy Battery Saver - screenshotEasy Battery Saver - screenshot


JuiceDefender

Cihazınız boşta iken işlemci kontrolü sağlayan bu uygulama ile daha kontrollü bir cihaz sahibi olacaksınız. Bu uygulamada tek tuşla bir çok gereksiz özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.JuiceDefender - battery saver - screenshotJuiceDefender - battery saver - screenshot

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon