31 Aralık 2014 Çarşamba

General Mobile Telefonların yavaşlamasına çözüm

General Mobile telefonlar neden yavaşlar, General Mobile Telefonlar nasıl hızlandırılır gibi bir çok soruya bu sayfamızda cevap bulacağız. General Mobile Discovery modeli ile Türk teknoloji severleri ile buluşan General , yoluna Discovery Elite, Discovery 2,Discovery 2 mini , Discovery 2 Plus modelleri ile devam etti.

Telefonunuz ilk aldığınız günde ki performansında değil mi ? Cevabınız eve ise bu önerilerimizi değerlendirin.

General Mobile modelleri nasıl hızlandırılır :

1) Arayüz değişikliği

Cep telefonunuzun arayüzünü değiştirerek işe başlayabilirsiniz. Arayüzde ki animasyon geçişleri vs telefonunuzun hızını etkileyebilir. Launcher adı verilen arayüzleri telefonunuzu kurmanızı tavsiye ederim. Nova Launcher , Smart Launcher en fazla kullanınlar ancak bunları bende kullandım , herkese göre farklılık gösterebilir. Ben memnun kalmadım diyebilirim. 360 Launcher öneririm. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

2) Ram kullanımını azaltın.

Smart Booster kullanımızı tavsiye ettiğim bir RAM uygulamasıdır. Ram kaynaklı sorunlar ortaya çıktığında telefon yavaşlayabilir.  Cep telefonunuzun ön belleğini temizleyin ve gereksiz RAM Kullanımının önüne geçin. Buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.

3) Virüs var mı diye kontrol edin.

AVG, Play Store'da ücretsiz olarak sunulan bir ücretsiz Antivirüs uygulamasıdır. Bu uygulama ile cep telefonunuzda zararlı yazılım var mı diye kontrol edebilirsiniz. Zararlı yazılımlar cep telefonunuzun tam anlamı ile çalışmasını önleyebilir. Bunları kaldırmakta ve düzenli taramakta fayda var.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. gelenler mobile tefonu yaradan İnternet nasılsın diziler yotbet

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon