Brothers in Arms 3 Android oyunu

2.Dünya savaşı zamanlarına dönüp birbirinden zorlu rakiplerini, zorlu görevler ile yok etmek istemez misin ? Brothers in Arms 3 Android Apk indir oyunu ile muhteşem grafikler eşliğinde verilen görevleri yerine getiriyorsun. Oyun Google Play Store’da ücretsiz olarak sunulmakta.

Brothers in Arms 3 android

Brothers in Arms 3 oyun açıklaması :

Brothers in Arms 3 Android oyununu cep telefonunuza yükleyebilir ve telefon oyunları klasörünüze atabilirsiniz. Oyunun başlangıcında ilk düşmanlarınızı yok etmekle işe başlıyorsunuz. Bunları yok ettikten sonra belgeleri toplamak için takım arkadaşların ile harekete geçiyorsun. Bölümleri geçtikçe silahlarını geliştirmeyi unutma. Çünkü bölümleri geçtikçe rakiplerin de güçlenmeye başlıyor.

Brothers in Arms 3 play store

Bölümler ilerledikçe yeni yeni silahlar elde edebilirsin ve bu silahları geliştirebilirsin. Bölüm ilerledikçe ekipman olarak el bombası ve bazuka edinmeye çalış . Çünkü oyunda karşıdan gelen tankı elinde ki silah ile yok edemezsin, illa ha ki bazukaya ihtiyacın olacak. Ayrıca düşmanların çoklu saldırısı karşısında el bombası atarak toplu katliam yapabilirsin. Rakiplerin sağlı sollu bastırdığında arkadaşlarından yardım olarak hava saldırısı isteyebilirsin. Oyunu istersen hileli olarak veya sınırsız para hilesi kullanarak da oynayabilirsin fakat böyle keyifli olacağını sanmıyorum.

Grafiklerini çok beğendiğim bu oyun Gameloft tarafından yapılmış ve Google Play Store’da Android aksiyon oyunları kategorisinde bizleri bekliyor.

Brothers in Arms 3 Android oyunu yükle:

LİNK :

Brothers in Arms 3 Android oyunu apk indir

11 thoughts on “Brothers in Arms 3 Android oyunu

 1. ugur Reply

  oyun 6 harekat 1 bolumde hata verıp kapanıyo sorun bıldırmek ıstermısınız dıyo bıldırıyorum bı dgısen yok baskın ve komando gorevlerı oynana bılıyor ıcınde madalyalarım da var. ayrıca 2 gune bır hesaba madalya eklenıyo

 2. ayhan Reply

  son bölümde heartis nasıl öldürecem
  çabul ölüyorumsığnakta adamı kıstırıyom ama öldüremiorum
  nasıl öldürecem

 3. ugur Reply

  10 Mart 2015, 17:01
  oyun 6 harekat 1 bolumde hata verıp kapanıyo sorun bıldırmek ıstermısınız dıyo bıldırıyorum bı dgısen yok baskın ve komando gorevlerı oynana bılıyor ıcınde madalyalarım da var. ayrıca 2 gune bır hesaba madalya eklenıyo
  Cevaplayın bilen varsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.