9 Aralık 2014 Salı

2014 Yılının En İyi 5 Ücretsiz Android Oyunu

Teknoloji ile dolu 2014 yılını geride bırakmaya az kaldı. 2014 Yılında bir çok yeni Android oyunlar ve cep telefonları bizlerle oldu. Bu sayfamızda sizlere geride bırakacağımız yılın en iyi Android oyunlarını sunacağız.

ücretsiz android oyunları
Cover art

1) ASPHALT 8: AIRBORNE

Grafikleri ile tüm Android oyun severlerin adeta bağımlısı olduğu Asphalt oyunu , Airborne ile listede 1.sırayı aldı. Gameloft yapımı olan bu oyun, gerçekci grafik, gerçekci araba tasarımı ve olağanüstü yarış pistleri ile oyun severlerin elinden düşürmediği bir oyun oldu. Oyunda bulunan Turbo ve fren sesleri de oyuna bağımlılığınız artmasına neden olabilir.


Cover art

2) PLANTS VS. ZOMBIES 2

İlk başta PC dünyası için çıkan Plants vs Zombies oyunu , şimdi de Android cep telefonlarında 2.versiyonu ile karşımızda. Oyunda bahçemizi zombi saldırısından korumaya çalışıyoruz ve ilk önceliğimiz zombileri yok etmeye yönelik. Bu oyun ile zombileri yok etmek için saatlerce uğraşabilir ve oyuna bağımlı olabilirsiniz.


Cover art

3) PLAGUE INC.

İlk 2 sırada ki oyundan farklı olarak yeni bir oyun denemek isteyenlerin tercih edebileceği bir oyun. Bu oyunda dünyayı salgın ile yok etmeye çalışıyorsunuz.Seçeceğiniz ülkeye bu virüsü bulaştırarak tüm Dünyaya yayılmasını sağlıyorsunuz. Her oyun Dünyayı kurtaracak değiliz değil mi ? Biraz da farklı oyunlar denemek lazım diye düşünüyorum.


Cover art

4) DEAD TRIGGER 2

Zombi oyunları arasında en popüleri olan bu oyun ile zombi istilasına bir son vermelisiniz. Oyunda size doğru gelen ve çoğu zaman saklanan Zombiler var bunları hızlı hareketler ile yok etmelisin. Oyunda mizahi etkinliklerde katılarak oyun renkli bir yapıya getirilmiş.


Cover art

5) DEER HUNTER 2014

Av macerasına sizde katılmak ister misiniz ? DEER HUNTER 2014 Android apk oyunu bu mümkün. Sniper silahlarınız ile avlarınıza doğru hedef alın kitlenin ve avlarını yok edin. Oyunda bulunan her bölümde farklı görevler sizleri bekliyor olacak. Oyunda bulunan 15 bölge ile hiç sıkılmadan av yapabilir ve gizli bölgeleri bulmak için konsantre olabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon