1 Aralık 2014 Pazartesi

2014'ün En İyi Android Uygulamaları

Google, Google Play Store'da yer alan 2014 yılının en iyi uygulamalarını açıkladı. Listede liderliği Sahibinden.com Android uygulaması elinde bulunduruyor.# Listede ilk sırada sahibinden.com bulunuyor. Bilindiği üzere sahibinden adresinden teknolojik aletlerden arabaya kadar herşey bir tık ötenizde. Sürekli bilgisayardan takip etmek istemeyen kullanıcılar Android cep telefonuna bu uygulamayı yükleyerek her an her yerde ilanları takip edebiliyor.

# 2.sırada kendine yer bulan Shazam uygulaması ise müzik severlerin sıklıkla kullandığı bir uygulama olmasından dolayı dikkat çekiyor. Bulunduğunuz bir ortamda, cafe de çalan şarkı hoşunuza gitti ancak sonra dinlemek için adını öğrenmeniz gerekiyor. Buda o cafede mümkün olmayabiliyor. Bunun için shazam uygulaması var. Açın Shazamn uygulamasını , dinleyin uygulamaya müziği ve size adını sunsun.

# 3.uygulama ise size kahve falı hakkınad bilgiler sunmakta.

# Kendine 5.sırada yer bulan Lig tv uygulaması, spor severlerin mutlaka cep telefonunda barındırdığı uygulamalardan birisidir. Lig TV Android programı ile Süper lig fikstürünü , puan durumunu ve oynanmış olan maçları takip edebilirsiniz.

# Swiftkey klavye ile kendinize özel klavye oluştutabilirsiniz. Kendinize ait " meşgulum sonra döneceğim " tarzı taslak mesajlar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Rengini ister kırmızı , ister turuncu, istersen de sarı yap. Hangisi hoşuna gider ise.  Daha hızlı ve daha akıllı otomatik düzeltme seçeneği ile mesajlarınızın önüne hiçbir şey geçemeyecek.

# 7.sırada uygulama ise not almayı sevenlerin tercih edebileceği güzel bir uygulama. Evernote ile her zaman her yerde not al ve hiç kaybetme. İşiniz ile alakalı notları hem cep telefonunuzdan hemde tabletinizden kaydedin. Çalışmalarınız için cihazları senkronize edebilir ve her zaman istediğiniz yerde farklı cihazlardan erişim sağlayabilirsiniz.

# TRT Haber Android programı ile gündeme dair bilgilere, haberlere anlık olarak cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

# Tango Android mesajlaşma programı ile yüksek kalitede sesli ve görüntülü konuşma yapabilir ve 300 arkadaşa kadar grup sohbeti yapabilirsin. Mesajlar cep telefonunuzda ki kontörleri harcamaz.Tango'da 40'dan fazla oyun bulunmakta. Bu oyunlar ile arkadaşlarınla eğlenebilirsin.

# EyeEm uygulaması, fotoğraf çekmeyi sevenlerin kaçırmaması gereken bir uygulamadır. Resimlerinizi düz bir efektle çekip Facebook profilinize atmak artık size de sıkıcı gelmiyor mu ? Eye Em programında 20'den fazla efekt ile fotoğraflarınıza yeni bir dokunuş sergileyin.

# Hepsiburada.com uygulaması ile güncel alışveriş fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon