14 Ekim 2014 Salı

Sony Xperia telefonlara format atmak

Öncelikle buraya tıklayarak Sony xperia modellerine format atmamız için gereken programa ulaşabilirsiniz. Bu programı bilgisayarınıza kurmalısınız. Telefonunuz da ki verilen yedeğini almayı unutmayınız ve tüm sorumluluğun sizde olduğunun bilincinde olun lütfen.

xperia format atmak

Sony Xperia telefonlara format nasıl atılır ?

Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız. Ardından üstte ki programı bilgisayarınıza kurunuz. Program ilk açıldığında programın arayüzü ekrana gelecektir. Support zone menüsü altında ki " BAŞLAT " seçeneğine tıklıyoruz. " Telefon / tablet Bilgisayar yazılım güncelleştirmesi " seçeneğinin altında Başlata basıyoruz.


Ardından telefonumu tabletimi onar seçeneğine tıklıyoruz. Pil düzeyinizin en az %80 olması gerektiğini program size uyarı şeklinde sunacaktır. %80 den fazla ise şarjınız devam a basınız. Tekrar emin misiniz ? diye soracaktır, yine devam deyiniz. 5 - 6 dakika boyunca program telefonunuzu formata hazırlayacaktır. Ardından cep telefonu model seçme ekranı gelecektir. Bu ekrandan Xperia modelinizi seçiniz.

Sony Xperia format

Modeli seçtikten sonra format işlemi başlayacaktır. Format işlemi bittikten sonra bilgisayarda ki programı kapatıp USB kablonuzu çıkarabilirsiniz. Telefonunuz formattan sonra ki ilk açılışta biraz geç açılabilir, telaş etmeyiniz. Açılacaktır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon