29 Eylül 2014 Pazartesi

SUBWAY SURFERS NASIL OYNANIR ?

Android telefonların gözde oyunu Subway Surf artık bilgisayar ortamlarına taşındı. Çıktığı ilk günden bugüne dek miyonlarca kez oynandı ve beğenildi. Bu oyundaki esas amaç arkamızdakilere yakalanmamak. Bunun için de koşmak ve kaçmak gerekiyor.
Subway Surf oyununu oynayabilmek için öncelikli olarak oyunu bilgisayarınıza download etmeniz gerekiyor. Oyunu nasıl oynayacağınızı bilmiyor olmanız sorun yaratmayacaktır çünkü biz size oyunun nasıl oynandığını , kahramanların nasıl yönlendirildiğini detaylı olarak tarif ediyoruz.
Subway Surfers oyunu mouse yardımıyla oynanan bir oyundur. Bu oyunu ilgili linkimizden kolayca download edip oynayabilirsiniz. Oyunda mouse bize kahramanımızı yönlendirme imkanı tanıyor. Bu şekilde kahramanımızı yönlendirip yakalanmasını önlemeye çalışıyoruz.
Subway Surfers Oynayarak puan kazanmamızı da sağlayan bir oyundur. Puan kazanmak bu oyunda önemlidir çünkü kazanılan puanlarla kaçmamızı kolaylaştıran ürünler satın alabiliriz , nasıl mı ?
Öncelikli olarak puan kazanmak istiyorsak bize verilen günlük görevleri yerine getirmemiz gerekir.
Günlük görevleri başarıyla yerine getirdiğimiz zaman , oyun bize altın kazandırıyor. Kazandığımız altınlar biriktirerek kısa süre içinde kendimize bir kaykay alabiliriz. Kaykay bize hız kazandırır ve kolay kaçmamızı sağlar. Kaykayı mousun sağ tuşuna çift click yaparak yönlendirebilir , hiçbir yere çarpmadan ilerleyebiliriz.
Subway Surf'de bir de haftalık görevler bulunuyor. Bu görevlerdeki amaç bazı harfleri ve maddeleri toplayarak altın kazanmak. Öncelikli hedef bu görevleri 5 gün boyunca başarmak ve Esrarlı Kutuyu kazanıp daha çok altın ve kıyafet sahibi olmak.
Bazan de size daha zor görevler veriliyor. Söz gelimi 10 kez zıplamak ya da koşu sırasında 100 altın toplamak gibi.Bu görevleri başarmak , puanların bir üst skor çarpanıyla hesaplanması anlamına geliyor.
Daha çok altın toplayabilmeniz için altın mıknatısları var. Bu mıknatıslardan alabilmeniz içinse görevleri yerine getirip puan toplamanız gerekir. Kazanılan mıknatıs size daha sonra daha çok altın toplamanızda fayda sağlayacaktır.
Ayni şekilde süper zıplama ayakkabıları da alabilir ve zıplama görevlerini daha kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.
Tek yapmanız gereken oyunu bilgisayarınıza indirmek ve hemen oynamaya başlamaktır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Subway Surfers oyununa bir ara oldukça sarmıştım. Çok keyifli ve sürükleyici bir oyundur. Oyunun en iyi yanlarından biri sürekli güncellenmesi ve ufak farklılıklar eklenmesidir. Tokyo, Moskova, Sao Paulo, Londra gib dünyanın önemli şehirlerini oyuna katarak daha renkli bir hale getiriyorlar. Temple Run oyunundan sonra en çok ilgili gören koşu oyunu Subway Surfers’tır diye düşünüyorum.

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon