25 Eylül 2014 Perşembe

Ataşehir Arçelik Servisi İnternet Sitesi Yayında

Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilmekte olan beyaz eşya markası olan Arçelik, ileri teknolojisi ile özellikle bayanların günlük yaşamları içerisindeki ev işlerinde büyük kolaylıklar sağlıyor.  Bu gibi özellikleri nedeni ile yaygın olarak kullanılmakta olan Arçelik markalı buzdolabı modellerinde ortaya çıkabilecek her tür arızaya ilişkin olarak Üsküdar ilçe sınırları içerisinde Üsküdar Arçelik Servisi hizmetleri sunuyoruz.

Günümüz modern dünyasının en ileri beyaz eşya teknolojisini kullanan Arçelik markasının en yeni buzdolabı modelleri kaliteli, ekonomik, hijyenik ve doğal soğutması ile gıdaların çok daha uzun süreler saklanabilmesine olanak sağlıyor. Böylece Arçelik buzdolabı modellerinin en ileri teknolojisine uygun düzeyde teknolojik bir servis hizmeti alabilirsiniz.

En kısa süre içerisinde adresinize ulaşan teknik personellerimiz Arçelik buzdolabı modelinde ortaya çıkan dip freeze bölümün aşırı karlanma yapması sorunu için arıza tespit işlemlerine başlamaktadır. Ataşehir Arçelik Servisi teknik personelleri, Arçelik markalı buzdolabında bu soruna yol açabilecek arızalar hakkında bilgi sahibidir.

Böylece Arçelik markalı buzdolabında bu soruna yol açabilecek arıza kaynağı olarak üst kapak fitillerinin eskimiş olup olmadığını kontrol etmektedirler. Çünkü böyle bir durum söz konusu ise içeri ısı almasına sebep olur ve bu durum karlanmaya yol açar.  Bu nedenle de personellerimiz eskimiş olan fitillerin değişimini orijinal Arçelik yedek parçaları ile yaparak buzdolabınızın dondurucu kısmının eski seyrine dönmesini sağlıyor. İlgil teknik servis sadece bahsettiğimiz bölgelerin yanı sıra Sancaktepe Arçelik Servisi hizmetini de Arçelik markası için semt sakinlerinin yararına sunmaktadır.


Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon