5 Ağustos 2014 Salı

Whatsapp silinen mesajları geri yükleme

Bu sayfamızda sizlere Whatsapp uygulamasında yanlışlıkla sildiğiniz veya geri getirmek istediğiniz mesajları nasıl getireceğinizden bahsedeceğiz. İlk olarak mesajlarınızı geri almak için telefonunuzda bulunan Whatsapp uygulamasını kaldırın.

Whatsapp silinen mesajları geri yükleme

Whatsapp silinen mesajları nasıl geri yüklerim ?


Hafıza kartınızın (mcSD) içindeki “msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt” dosyasını bulun. YYYY- yılı- MM- ayı- ve DD- günü temsil eder. En son ne zaman güncelleme yapıldıysa o tarihle beraber buraya kaydedilir. Burda yapacağınız işlem “msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt” dosyasını “msgstore.1.db.crypt” olarak değiştirmektir.

Daha sonra ise cep telefonunuzdan kaldırmış olduğunuz Whatsapp uygulamasını play storedan tekrar indirin. Buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Yükleme esnasında ” Whatsapp uygulaması Mesaj yedeği bulundu. Mesaj geçmişini yedekten geri yüklemek ister misin?” uyarısı alacaksınız. Geri yükle’ye tıklayıp işlemi tamamlayın.

whatsapp mesajlarını geri yükleme,whatsapp silinen mesajlarımı nasıl geri yüklerim.whatsapp mesaj yedekleme, whatsapp mesajları geri yükleme,Whatsapp mesajlarım silindi tekrar nasıl yükleyebilirim,

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon