Header Description

LightBlog

Breaking

6 Ağustos 2014 Çarşamba

Turkcell T50 Format Atma

Turkcell T50 özelliklerini sizlere bu sayfamızda sunmuştuk. T50 çıktığı günden itibaren uygun fiyatı ile Türkiye'de ki Akıllı telefon meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı. Bu telefon ile istediğiniz verimi alabilir ve uygun fiyatı ile cebinizi yakmamış olursunuz. Bu sayfamızda sizlere Turkcell T50 telefonunuza nasıl format atacağınızdan bahsedeceğiz.
Turkcell T50 Format nasıl atılır

Turkcell T50 Format Nasıl atılır ?


Öncelikle Formatlama işlemine başlamadan önce cihazınızı kapatınız. Şarjınız dolu olsun . Cihaz kapalıyken ses açma ve ayrıca güç tuşuna beraber basın ve ayrıca basılı tutun. Ekrana Turkcell logosu geldiği anda güç tuşunu bırakıp ses açma tuşuna basmaya devam ediniz. Biraz bekledikten sonra cihaz recovery moda geçecektir. Seçenekleri gördüğünüzde ses butonunu da bırakabilirsiniz.

Ses kısma tuşu ile wipe data factory reset seçeneğinin üstüne gelip güç tuşuna basın.

Çıkan seçeneklerden yes delete all user data seçeneğinin üatüne gelip onay için tekrar güç tuşuna dokunun. Tuşa bastığınızda format işlemi başlayacaktır.Kısa bir süre sonra tekrar recovery seçenekleri gelecektir. Reboot system now seçeneği üzerindeyken güç düğmesine basıp telefonu yeniden başlatın. Cihaz formatlanmış şekilde açılacaktır.