31 Ağustos 2014 Pazar

Shadow Fight 2 Android apk indir

Shadow Fight 2 oyunu çoğu oyuncunun tahmin edemeyeceği kadar gelişmiş fizik özelliklerine ve gelişmiş dövüş animasyonlarına sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. NEKKI’nın yapımı olan oyunun senaryosu son derece basit, antik çağların şeytanları yer yüzüne çıkıyor ve sizin hayatınızı çalıp sizi sadece bir gölge formunda bırakıyor. Şimdi sizin yapmanız gereken ise tüm herkesi yenerek tekrardan hak ettiğiniz hayatınızı şeytanların elinden almak. Tabii, bu süre içerisinde kendimiz gibi gölgeden oluşan rakiplerle karşılaşıyoruz. Oyun bir aksiyon oyunu olmasının yanı sıra biraz da içerisinde RPG ögelerini barındırdığını söylemek gerekiyor.

http://shadowfightapk.blogspot.com.tr/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nekki.shadowfight

http://shadowfight2.com/

Oyunda sadece tekme ve yumruk gibi alıştığımız standartların dışarısında sayısız hamle yapabilme seçeneği mevcut. Doğru hamleleri yaptığınızda ise ortaya gerçekten harika sahnelerin çıktığına tanıklık edebilmek mümkün. Etkileyici ve en az bir o kadar da sürükleyici gelişmiş dövüş özellikleri ile her dövüşte standart hamleler yapmak yerine çok daha yaratıcı hamleler düşünebiliyor ve bunları hayata geçirebiliyorsunuz. Tabii, bir de bize özel olan bazı süper özel güçler var ki bunları eğer oyunu denmeye karar verirseniz muhakkak kendiniz zamanla keşfedeceksinizdir. Oyunun içerisindeki silah yelpazesi de son derece geniş. Destansı kılıçlardan zırhlara kadar Shadow Fight 2 oyunu içerisinde bir çok önemli detayı barındırıyor.
4.6 Google Play skorunu elinde tutmayı başaran oyun aslında aldığı derecelendirme puanı ile de ne kadar kaliteli bir oyun olduğunu gösteriyor.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon