2 Ağustos 2014 Cumartesi

Piranha Tabletlere Format nasıl atılır ?

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Piranha Tabletlere format atma, Piranha Tabletlere nasıl format atılır sorusuna cevap vereceğiz. Öncelikle tabletiniz de ki bilgilerin yedeğini almayı unutmayınız. Tüm sorumluluk size aittir.

Piranha Tabletlere Format  atma

Piranha Tabletlere format atmak


İlk olarak Piranha’nın resmi internet sitesine girmeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak resmi sitesine gidebiliriz. Daha sonrasında da üst menüden, Tablet Bilgisayar kısmına tıklamanız gerekiyor. Burada Tabletler’i seçiyorsunuz, ve tüm Piranha tablet modelleri karşınıza çıkıyor. Kullandığınız Piranha tablet modelini seçerek üzerine tıklıyorsunuz. Ardından da hemen üst kısımda yer alan menüden Destek yazan yere tıklamanız gerekiyor. Bu bölümde, Sürücü Ve Yazılımlar yazan kısma tıklamalısınız. Karşınıza gelen listeden, LiveSuit; ve Android sürümünün bulunduğu dosyaları bilgisayarınıza yüklemelisiniz

Cihaz kapalı durumda iken Piranha tableti Home tuşuna basılı tutarak USB ile bilgisayarlarınınza bağlayınız. Home tuşu işe yaramaz ise ses açma tuşunu deneyiniz. İkisinden biri olacaktır. Format atma işlemi için size bir program lazım. Bu programı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmekte. Programın adı LiveSuit'tir. Android sürümünün yüklenmesi Tablet tarafından gerçekleştirene kadar basılı tuttuğunuz Home tuşu veya ses açma tuşunu işlem tamamlandıktan sonra bırakınız. Yükleme sona erdikten sonra sonra yirmi saniye içerisnde Piranha tablet indirme işlemi başlayacaktır.

Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin sonrasında, Livesuit klasörü içerisinde yer alan Live Suit uygulamasını çalıştırın. Live Suit yok ise, Rk Batch Tool’u çalıştırmalısınız. Her iki uygulamanın da mantığı birbiri ile aynıdır. Select İmg’yi açın. Buradan da indirmiş olduğunuz ROM dosyasını seçin. Bunun ardından da SysUpdate’ye tıklayın, ve yükleme işleminin başlamasını sağlayın. Yükleme işlemi sırasında cihazınıza dokunmanıza gerek olmadığı gibi, USB kablosunu da kesinlikle çıkartmamalısınız.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon