3 Ağustos 2014 Pazar

iPhone Yedekleme Nasıl Yapılır ?

iTunes İle iPhone Yedekleme Nasıl Yapılır?

iPhone telefonunuzu isteğinize göre yedekleyebilirsiniz. Dosyalarınızı her daim korumak istiyorsanız yedek almak en iyi yöntem olacaktır.
iPhone Yedekleme nasıl


iTunes ile iPhone yedek alma işlemini gerçekleştirmek için, her şeyin öncesinde iCloud yedeklemenin kapalı olması lazım. iTunes’de, Aygıtlar’da iOS Aygıtı’na sağ tıklayarak yedekleyi seçiyoruz.

Ve yahut alternatif olarak bilgisayardan yedekleyebilirsiniz. Yedek alacağınız bilgisayarda iTunes'in son sürümünün yüklü olması gerekmekte. iPhone'nunuzu bu bilgisayara USB Kablo ile bağlayınız. Daha sonra ise dosya menüsüne tıklanır. Aygıtlar, ve sonrasında da Yedekle’ye gidilmesi gerekmektedir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra iPhone telefonunuzun yedek alma işlemi başarıyla gerçekleşmiştir. Ancak ben garantici bir insanım , aldığım yedeği görmem gerek diyorsanız aşağıda ki yolu takip edin.

iTunes’te Tercihler seçeneğe tıklatınız ve oradan Aygıtlar’a gidin. Bu açılan yerde iPhone yedek alma işlemini yaptığınız  tarih ve saati doğru şekilde görüyorsanız iPhone yedek alma işlemini başarı ile tamamlanmış demektir.

iPhone Yedekleme,iPhone nasıl yedek alınır,iPhone dosyaları yedekleme,iPhone itunes ile yedek alma,iPhone telefonlarda dosyalar nasıl yedeklenir,iPhone telefonumda ki dosyaları nasıl yedekleyebilirim.


Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon