6 Haziran 2014 Cuma

Arçelik ve Bosch Servisi Arasında Seçim

Yıllardır kullandığınız çamaşır makineniz aniden arıza yaptı ve siz sebebini anlayamadıysanız hiç vakit kaybetmeden teknik servis ile iletişime geçmelisiniz. Arçelikmarka olan tüm beyaz eşyalar için hizmet veren firmamızdan sizler de eşyalarınız ile ilgili yardım alabilirsiniz. Çamaşır makinesi diğer tüm beyaz eşyalar gibi hayatımızda oldukça önemli olurken özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte daha çok biriken çamaşırlar yıkanmadığı takdirde sorun teşkil edecektir.
İstanbul’un her semtinde neredeyse şubesi olan Sancaktepe Arçelik servisi sayesinde sizlere en yakın semtte bulunan şubeleri ile iletişime geçebilir ve böylelikle sorunun çözümü için başvurabilirsiniz. Diğer semtlere ilave olarak Ümraniye Bosch Servisi ile de sizlere hizmet vermeye başlayan firma aracılığıyla daha hızlı ve kesin çözümler bulabileceksiniz.
Yapmanız gereken ister internet aracılığıyla ya da 0216 471 59 56 numaralı telefonlar aracılığıyla firmayı aramak ve arıza kaydı oluşturmak olacaktır. Arıza bildiriminde bulunmanızın ardından firmamız sizlerle iletişime geçecek ve yaşadığınız problemi detaylı olarak anlatmanızı isteyecektir. Bunun sonrasında evde bulunduğunuz bir tarihi bizlere vererek gerekli ekipmanlarla sorununuzun çözümü için sizleri ziyaret etmemizi sağlayabilirsiniz.

En kısa sürede sorununuz çözüme kavuşabilirken, eğer yerinde çözülemeyecek bir problem varsa sizlerden teslim alınan eşyanız tamir edilerek en kısa sürede sizlere tekrar geri ulaştırılacaktır. Böylelikle hem siz hem de firmamız mağdur olmadan sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.  

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon