31 Mayıs 2014 Cumartesi

Big Bus Parking Android Oyunu 2014

Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletler için piyasaya sürülen oyunların sayısı her geçen gün artmaktadır. Big Bus Parking de sektöre yeni katılan yapımlardan birisidir. underDogs Gaming Studio önderliğinde piyasadaki yerini alan oyun kısa bir sürede binlerce kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Araba oyunları kategorisine alabileceğimiz bu oyunda amacımız oldukça basittir. Elimizin altında bulunan otobüsümüzü en iyi şekilde park etmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken birçok güçlükle karşılaşabiliriz. Bu güçlükleri aşmak ise tamamen sizin yeteneklerinize bağlıdır.

Ücretsiz olarak Google Play Store’da bulabileceğiniz oyunda herhangi bir oyun içi satın alma seçeneği bulunmamaktadır. Yani oyunun tüm imkanlarına tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. 13 megabayt boyutundaki oyun şu an için 2.3 ve üzeri Android sürümü kabul etmektedir. 3 boyutlu bir oyun olarak tanıtabileceğimiz Big Bus Parking android oyunu ile büyük otobüsümüzü bölüme uygun şekilde belirtilen alanlara park etmemiz gerekiyor.

Ekranımızın solunda bulunan direksiyon ve frenleri kullanarak aracımızı en iyi şekilde park etmeye çalışıyoruz. Oyuna ekstra özellik katan yapımcı firma, Ghost adı altında rekabet halinde olabileceğiniz bir otobüs park etme sistemi de yerleştirmiştir. Bu sayede amacınız sadece park etmek değil, rakibinizi geçmek ve rekor kırmak olmalıdır. Henüz ülkemizde pek tanınmasa da oldukça başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkan Big Bus Parking oyunu şu an için toplamda 30 bölümden oluşmaktadır.

LİNK :
Big Bus Parking Android Oyunu 2014

Big Bus Parking - screenshot
Big Bus Parking - screenshotBig Bus Parking - screenshot

Kaynak : yenitelefonoyunlari.com

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon