10 Kasım 2013 Pazar

Dünyanın En akıllı telefonlarını bir araya getirdik.


Merhabalar ceply.net ziyaretçilerimiz , bu sayfamızda sizlere Dünyanın en iyi akıllı telefonlarını sunacağız. Dünya'da ve Türkiye'de neredeyse her geçen hafta yeni Android telefonlar tanıtılmakta , ancak bunların kaçı iyi derecede ? Biraz araştırdık ve sizler için en iyi akıllı telefonları bir araya getirdik. İşte o modeller.

1.HTC One Max

Henüz piyasa sürülmeyen HTC'nin en akıllı telefonu, büyük ekranı ile dikkat çekiyor.

2.Nokia Lumia 1520

6 inç ekran ve 20 mp Kamera ile dikkat çeken bu Lumia modeli, fotoğraf çekmeyi sevenler için 1 numaralı tercih olmalı.

3.Google Nexus 5

Google'ın son çıkardığı en akıllı telefon olan Nexus 5 modeli, Android 4.4 Kitkat sürümü ile geldi. Daha hızlı ve sorunsuz işlemcisi ile dikkat çeken bu akıllı telefon , baya ilgi görecek gibi.

4.iPhone 5S

Türkiye'de oldukça ilgi gören iPhone, iPhone 5S modeli ile bu ilgiyi gittikçe arttı. Ayrıca parmak izi okuyucu özelliği ile telefonunuz sadece size ait olacak.

5.Motorola Moto X

Merakla beklenen bu telefon beklentileri karşılayamadı. Çünkü bu telefon belli ülkelerde satışa sunuldu ve istenilen performansı veremedi.

6.Samsung Galaxy S4

Samsung galaxy modelleri ülkemizde en rağbet gören modellerden birisi. Galaxy S4 ile bir çok özelliği bir arada görebilirsiniz. Ancak ülkemizde satış fiyatı diğer ülkelere göre biraz yüksek. 2 GB Ram kapasitesi ile iyi bir hız sunan bu akıllı telefon, 13 MP Kamerası ile daha iyi görüntüler sunuyor.

7.iPhone 5C

iPhone 5s modeli ile aynı anda tanıtılan bu model, iPhone 5S'e göre daha ucuz bir alternatif model. iPhone 5C modeli plastik kasadan üretilmiştir.

8.LG G2

5 inç ekrana sahip bu mükemmel akıllı telefonda Androidin en güncel sürümü bulunuyor. Ayrıca kişiye özel kaliteli kilit ekranı ile ilgi çekiyor.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon