LG G2’nin Muhteşem Özelliği: ” Ziyaretçi Modu “.


Geçtiğimiz günlerde sizlere Yeni LG G2 karşınızda adlı makalemizde , bu muhteşem telefondan bahsetmiştik. Bugün ise sizlere çoğu kişinin hele ki Türkiye ortamında daha da çok kişinin işine yarayacak bu özelliği sunacağız.

Ziyaretçi Modu, telefonunuzu bir başkası eline alıp izinsiz kullanmak istediğinde size konuk arayüzü kurmanızı sağlar.Bu sayede özel bilgi ve dosyalarınız konuk arayüzünde gözükmez ve böylece dosyalarınız güven altında olur.

Bu modu kullanmak için iki kilit ekranı işaretçisi ayarlıyorsunuz. Biri sizin kullanacağınız mod , diğeri ise konuk arayüzü işaretcisi. Konuk arayüzü kilidi ile telefon açılırsa o kişinin karşısına konuk arayüzü gelecektir.

Bu özellik sayesinde bir çok kişi oluşabilecek bazı sorunlardan korunmuş olacaktır. Örneğin telefonunuz çocuğunuzun eline geçtiğinde yanlışlıkla Alışveriş sitelerinden sizin adınıza alışveriş yapabilir. Ancak konuk arayüzü sayesinde özelleştirilebilir menü ile bu gibi tehlikeye yol açacak uygulamaları kaldırabilirsiniz.

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir?

Akıllı telefonlarımızı ilk aldığımız zamanlar bir hevesle alır ve kullanmaya başlarız. Telefonumuzu kullanmaya başladığımızdan itibaren…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.