27 Mayıs 2013 Pazartesi

Where's My Water? v1.12.0 Android oyunu


Android 2.1 ve üzeri Android tablet ve telefonlarınız için Çok iyi bir Android oyunudur. Google Play Store'da iyi bir oylamaya ve indirilmeye sahip Where's My Water? Android oyunu ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Karakterimiz olan Swampy'ye görevlerinde yardımcı olun. Her seviyede Swampy karakterimiz daha da zorlanacak ve bu zorluğun altından siz kaldırmalısınız. Tatlı su, pis su, zehirli sulardan her bölümde geçmek zorundasınız.

OYUNDA GEÇEBİLECEĞİNİZ 3 HİKAYE BULUNMAKTADIR.
Bataklık HİKAYESİ
Şehrin altında bulunan kanalizasyonda sizi  bir timsah beklemekte. O, diğer timsahlar biraz farklı .O samimi, meraklı ve size destek olacaktır ama onunda size ihtiyacı olacaktır.
ALLIE HİKAYESİ
Allie kanalizasyon en yaratıcı timsahıdır. Onun ilginç ruhu ve sanatsal yeteneklerini onu timsahlar arasında en gözde isim yaptı.
'S Huysuz HİKAYESİ
Huysuz bir karakter sizi bekliyor olacak. Onun "yiyecek" yalayıp yutmak, böylece en huysuz plaka üzerinde yosun temizlemek için kirli mor su kullanın.
GİZLİ ÖRDEK
Bu bölümde gizli ördek ile ipuçlarını yakalamalısınız. Bu bölümde önemli olan zamandır ve zamanı en iyi şekilde kullanmalısınız.

Bu bölümleri Where's My Water oyunu ile oynayabilirsiniz. Oyunu Google Play Store'dan Android telefonunuza yükleyebilirsiniz.

ANDROİD OYUNU İNDİR
Where's My Water? v1.12.0 Android oyunu
OYUNDAN GÖRÜNTÜLER:


Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon