sararah hesap açma

Sarahah Kayıt Ol – Sarahah Kaydol – Sarahah Hesap Açma

Sarahah kayıt ol sayfamızda bu uygulamada nasıl hesap açabileceğinizden bahsedeceğim. Sarahah nasıl hesap açılır işlemini yapabilmek için öncelikle sararah indir sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmekte. Uygulamayı indirdikten sonra Sarahah hesap açma işlemlerine devam edebilirsiniz.

sararah hesap açma

Sarahah Hesabı Nasıl Açılır ?

Uygulamayı indirip açtıktan sonra ilk ekranda size kullanım bilgileri verecektir. Sağa doğru kaydırarak en son sekmede “Start Now” seçeneğine dokunun.

sararah kaydol

Ardından giriş ekranı karşınıza gelecek ve burada alt kısımda yer alan ” New Account “ seçeneğine dokunun.

sararah kayıt ol

Reklamlar

Aşağıdaki ekranda kullanıcı adı, isim, email ve şifre bilgilerinizi belirleyin. Ardından “I Agree on Terms” seçeneğini işaretleyin ve “Sign up” butonuna dokunarak kayıt işlemini oluşturun.

sararah hesap açma

NOT: En son kayıt işleminde “Sarahah uygulamasına kişilerinize erişin izni verilsin mi ? “ seçeneğine “REDDET” diyin lütfen.

sararah üye ol

Bu uygulamaya kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra kullaniciadiniz.sararah.com şeklinde bir profiliniz olacak. Bu profilinizi Instagram, Snapchat gibi yerlerde paylaşarak kişilerin size soru sormalarını sağlayabilirsiniz.

Sarahah Nedir ? Sarahah Uygulamasının Amacı Nedir ? ( Sarahah indir )

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

myt indir

MYT Müzik Uygulaması İndir

MYT Material sayesinde sevdiğiniz müzikleri, devamlı dinlemek istediğiniz parçaları telefonunuza rahatlıkla indirebileceksiniz. Ayrıca videoları da…

9 thoughts on “Sarahah Kayıt Ol – Sarahah Kaydol – Sarahah Hesap Açma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.