turkcell bedava internet paketleri 2017

Turkcell Bedava İnternet 2017

Reklamlar

Operatör firmaları arasında yer almakta olan Turkcell yaptığı yatırımlar ile kullanıcı çekmeye ve kendi firmasını kullanan müşterileri kaçırmamaya çalışmaktadır. Kimilerine göre paketlerinin fiyatlarının yüksek olduğu söylenmekte olan Turkcell aralıklarla yaptığı kampanyalar sonucu müşterilerine ve hatlarını taşıyanlara özel bedava internet paketleri sunmaktadır.

Peki Turkcell’in 2017 yılında sunacağı bedava internet paketleri var mı? Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Reklamlar

turkcell bedava internet paketleri 2017

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

KESİN ÇALIŞAN: 

Turkcell kendisiyle pazarlama ve tanıtım amaçlı haberleşme izni verenlere 1GB hediye internet veriyor. Hediyenizi aldıktan sonra bu izni iptal edebilirsiniz.

Hediyeyi almak için ETK IZIN yazıp 2200‘a gönderin.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ ( YENİ ) – Videolu anlatım


15 OCAK 2017 GÜNCELLEME / ÇALIŞAN PAKET

Turkcell Toplantıdayım YENİ !! Haftalık internet paketi vermekte.

Turkcell, ücretsiz internet sunarak uygulamalarını kullanıcılarına tanıtmayı hedefliyor. Turkcell Toplantıdayım uygulamasında, toplantı gibi yerlerde sesli notunuzu uygulamaya tanıtarak sizi arayanlara dinleteceğiniz başarılı bir uygulama. Uygulamayı Google Play Store’dan indiren Turkcell aboneleri 1 GB internet paketi kazanmakta.
Daha sonra bu uygulamayı iptal etmek isterseniz “IPTAL TOPLANTI” yazıp 2222’e gönderebilirsiniz.

Reklamlar

GOLLER CEPTE UYGULAMASI İLE BEDAVA İNTERNET

– Gollercepte uygulamalarından herhangi birini (Gollercepte 1903-Gollercepte 1905-Gollercepte 1907-Gollercepte 1967) Google Play Store’dan ilk defa indiren müşterilere günlük 500MB hediyesi verilecektir. Buna ek olarak uygulama aracılığı ile arkadaşlarını davet edip indirten kullanıcılara ek 500mb günlük internet verilecektir.

Son Tarih: 31 Aralık 2017


Bu içeriği okuyanlar bu içeriklere de baktı :)

Android Turkcell internet Ayarları Nasıl Yapılır ?

Turkcell En Ucuz internet Paketi

Turkcell Emocan Nedir, Ne işe yarar ?


Turkcell müşteri çekmek adına kota koyarak ücretsiz internet sunmaktadır. Peki bu tariflerin süresi var mı? Turkcell’in sunduğu bedava internet paketlerinden yararlanmak için belirlenmiş olan süre zarfları içerisinde pakete kayıt yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde internet paketini alamazsınız.

Genç Turkcell’in sunmuş olduğu yeni yıl paketine kaydınızı yaptırarak aşağıda belirtildiği gibi hediye internetlere sahip olabilirsiniz. Bu sayede 7 gün boyunca yurt içinde geçerli 1 GB ya da 500 MB internet kazanabileceğiniz gibi 5 bin ve bin ücretsiz SMS hakkı da kazanabilirsiniz.

Yine Turkcell kendi müşterilerine özel 3 ayda bir ücretsiz internet sunmaktadır. Sizlerde bu ücretsiz internet paketinden yararlanmak istiyorsanız 3AY1GB yazıp 2222’ye kısa mesaj atabilir ve 3 ayda bir hediye internet alabilirsiniz.

Telefonunuza BİP Messenger uygulamasını yükleyip 5 gün boyunca arkadaşlarınıza en az 10 mesaj gönderirseniz 5. gün size Turkcell 1 GB hediye internet paketi sunacaktır. Turkcell’in sahibi olduğu goller cepte, toplantıdayım gibi paketlerine kayıt yaptırarak internet paketi alabileceğiniz gibi Ramazan aylarında da SAHUR yazıp 2222’ye gönderip ücretsiz internet hakkı elde edebilirsiniz.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

38 thoughts on “Turkcell Bedava İnternet 2017

  1. Anonim Reply

    3ay1gb internet olmuyor eksik veya hatali diyor ne yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.