turkcell bedava internet paketleri 2017

Turkcell Bedava İnternet 2017

Reklamlar

Operatör firmaları arasında yer almakta olan Turkcell yaptığı yatırımlar ile kullanıcı çekmeye ve kendi firmasını kullanan müşterileri kaçırmamaya çalışmaktadır. Kimilerine göre paketlerinin fiyatlarının yüksek olduğu söylenmekte olan Turkcell aralıklarla yaptığı kampanyalar sonucu müşterilerine ve hatlarını taşıyanlara özel bedava internet paketleri sunmaktadır.

Reklamlar

Peki Turkcell’in 2017 yılında sunacağı bedava internet paketleri var mı? Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

turkcell bedava internet paketleri 2017

Reklamlar

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell müşteri çekmek adına kota koyarak ücretsiz internet sunmaktadır. Peki bu tariflerin süresi var mı? Turkcell’in sunduğu bedava internet paketlerinden yararlanmak için belirlenmiş olan süre zarfları içerisinde pakete kayıt yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde internet paketini alamazsınız.

Genç Turkcell’in sunmuş olduğu yeni yıl paketine kaydınızı yaptırarak aşağıda belirtildiği gibi hediye internetlere sahip olabilirsiniz. Bu sayede 7 gün boyunca yurt içinde geçerli 1 GB ya da 500 MB internet kazanabileceğiniz gibi 5 bin ve bin ücretsiz SMS hakkı da kazanabilirsiniz.

Yine Turkcell kendi müşterilerine özel 3 ayda bir ücretsiz internet sunmaktadır. Sizlerde bu ücretsiz internet paketinden yararlanmak istiyorsanız 3AY1GB yazıp 2222’ye kısa mesaj atabilir ve 3 ayda bir hediye internet alabilirsiniz.

Telefonunuza BİP Messenger uygulamasını yükleyip 5 gün boyunca arkadaşlarınıza en az 10 mesaj gönderirseniz 5. gün size Turkcell 1 GB hediye internet paketi sunacaktır. Turkcell’in sahibi olduğu goller cepte, toplantıdayım gibi paketlerine kayıt yaptırarak internet paketi alabileceğiniz gibi Ramazan aylarında da SAHUR yazıp 2222’ye gönderip ücretsiz internet hakkı elde edebilirsiniz.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.