Instagram silinen fotoğrafları geri alma geri getirme

Instagram’da Silinen Fotoğrafları Geri Alma Geri Getirme

Reklamlar

Instagram uygulamasını kullanan kişiler profillerini aktif tutmak için aralıklarla fotoğraf ya da video atmaktadır. Kim ünlüler sürekli olarak paylaşımlar yaparak kullanıcılarına ne yaptığı hakkında bilgi verirken kimileri çevrelerine ne yaptığına dair bilgi vermek için fotoğraf paylaşımı yapmaktadır. Yine kullanıcılar Instagram profillerinde gezerken bazen beğenmediği fotoğrafları silmek isteyebilir.

Reklamlar

Böyle durumlarda silme işlemi oldukça basittir ancak geri getirme işlemi oldukça zordur. Yanlış bir fotoğraf silindiğinde ya da önemli silinmemesi gereken bir fotoğraf silindiğinde Instagram kullanıcısı söz konusu fotoğrafı geri getirmek isteyebilir peki böyle bir durumda ne yapılmalıdır? Instagram’da silinen fotoğraflar geri getirilir mi? Silinen fotoğrafların geri alma durumu var mı?

Instagram silinen fotoğrafları geri alma geri getirme

Reklamlar

Instagram’da silinen fotoğrafları geri getirme var mı ?

Instagram’da paylaşmış olduğunuz ve daha sonra beğenmediğiniz için silmiş olduğunuz tüm fotoğraflar sunucudan tamamen siliniyor yani bu fotoğrafı tekrar geri getirme olanağınız yok. Tabi Instagram bu postları başka sunuculara kayıt ediyor mu bilinmez ancak kullanıcılara silinen fotoğraflar geri verilmiyor. Peki silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir?

Bilindiği gibi bazı siteler tüm kullanıcıların hesaplarında ki fotoğrafları ve paylaşımları botlar aracılığı ile çekmektedir. Genel olarak yaptığınız paylaşımlar ortalama yarım saat ya da birkaç saat sonra başka siteler tarafından kendi sunucularına yüklenmektedir. Sizlerde bu siteler; instawebgram.com, lakako.com, quadrum.co vb. gibi sitelerden eskiden silmiş olduğunuz tüm fotoğrafları tekrar bulabilirsiniz. Bu sayede Instagram’da silinen fotoğraflarınızı geri alma şansınız oldukça kolaydır.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.